The Last of Us Part 2 nasıl sevilir?

Sen finali görmedin herhalde 2-3 kere ne 1 kere vs atıyorlar orada bırakıyor zaten.

Sen Abby ile Ellie'yi dövdüğümüz sahneyi unuttun herhalde. Abby ile Ellie'nin karşılaştıkları yerde (ismini unuttum şimdi ) Ellie'nin yanındaki uzun saçlı çocuğu kafadan öldürüp Ellie'yi bıraktığını da unuttun herhalde. Her neyse oyun başında da öldürmedi Joel'i öldürürken. Onu da unutmuşsundur.

Neresi güzel bencillik? Bir kişi vs tüm dünya??? :D
Hocam konu üzerinden baya geçmiş ama bunu yazmasam olmazdı. Sizin dediğiniz tedavi olayı tamamıyla bir tahminden ibaretti. Kesin birşey yoktu ve bu ellieyi öldürecekti ki ellie kendisini feda da etmişti. Ama sen nasıl kızının ölümüme göz yumamayacaksan o da yummadı ve babalık duygusu ağır bastığı icin ellieyi kurtardı. 2. Oyunun başında da dediği gibi yaptığından da pişman değildi yine olsa yine yapardi. Şahsen bende olsam kızımın bir ihtimal uğruna ölmesine göz yummazdım. Abbyi anlamaya da çalıştım ama hiçbir zaman onu da haklı bulamadım çünkü joel en sevdiğim karakterlerden biriydi.

2. oyun için ilki kadar güzel bir hikaye yazılabilirdi, hikayenin kendisinin kötü olmasının üstüne bir de yapımcılar kendi ideolojilerini oyuna doldurdular. Bir de Abby'i sırf iyi göstermek için serafi olan çocuğu sahiplendirdiler, yıllardır serafilerle savaşıp onları öldüren biri için çok yapmacıktı bence. Oynanış açısından bir başyapıt bana göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı