The Last of Us 2 nerede satılıyor?

Şu anda bilgisayar üstünden oynamanız imkansız PS 4 emülatörü bile çıkmadı ama PlayStation 4 veya 5 üzerinden oyunu oynayabilirsiniz.
Hem de yeni çıkan PlayStation Pass ile daha ucuz bir şekilde oynayabilirsiniz çoğu oyunu (oyunun Pass'ta var mı bilmiyorum web sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz)

Şu anda bilgisayar üstünden oynamanız imkansız PS 4 emülatörü bile çıkmadı ama PlayStation 4 veya 5 üzerinden oyunu oynayabilirsiniz.
Hem de yeni çıkan PlayStation Pass ile daha ucuz bir şekilde oynayabilirsiniz çoğu oyunu (oyunun Pass'ta var mı bilmiyorum web sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz)
PlayStation'ım yok.

İlla gelir hocam yok yere spoiler'a gerek yok bir ara da Mafia Definitive Edition izlemiştim PC alınca oynayabildim ama Spoiler çok alınca beklediğim kadar zevkli olmadı.
Steam üzerinden The last uf us'ın ilk oyunun bilgisayara geliştirildiği bana göre 100% ihtimal kendi gözümler steam üzerinde görmüştüm fakat kaldırdılar ama internette gezen bir fotoğrafla bunu doğrlayabiliriz.
1656604822040.png

PS büyük oyunlarını teker teker pc üzerine çıkarmaya başladı yavaş ama elbette gelir.

Geri
Yukarı