Sürprizbozan The Last of Us 2 tartışma postu

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Abby ile birleşip ilaç oluştururlar dediğinize katılıyorum. Hatta her seferinde acaba birlikte savaşacaklar mı yardım edecekler mi birbirlerine diye düşünüyordum oynarken. Büyük ihtimalle intikam öfkesinden sonra böyle bir yola başvuracaklar.

Ya da daha saçma bir şey yapıp Abby ile oynatabilirler bizi. Öyle yaparlarsa 0 satarlar orası kesin ama öyle saçma bir ihtimal var.
Saçma ama bence büyük bir ihtimal. Oyun bitince ana menüye dönüldüğünde bir sahilde Abby'nin gittiği sandal ve ilerde büyük bir bina gözüküyor. Büyük ihtimalle Abby ateşböceklerini bulmuş. Yeni oyunda bunu anlatabilirler.

Saçma ama bence büyük bir ihtimal. Oyun bitince ana menüye dönüldüğünde bir sahilde Abby'nin gittiği sandal ve ilerde büyük bir bina gözüküyor. Büyük ihtimalle Abby ateşböceklerini bulmuş. Yeni oyunda bunu anlatabilirler.
Sizin söylediğiniz detayı ben de fark ettim ama o detayda aklıma gelen ilk şey Abby ile Ellie'nin birleşip ilaç üretmeye çalışması oldu. Umarım böyle saçma bir hikayeye dönüşmez. Bir çok kişinin aksine ben hikayeyi beğenmemezlik yapmadım bence gayet iyi.

Sizin söylediğiniz detayı ben de fark ettim ama o detayda aklıma gelen ilk şey Abby ile Ellie'nin birleşip ilaç üretmeye çalışması oldu. Umarım böyle saçma bir hikayeye dönüşmez. Bir çok kişinin aksine ben hikayeyi beğenmemezlik yapmadım bence gayet iyi.
İkisi birlikte değil de daha çok Abby üzerinden gidecekler gibi geliyor bana. Sonda Ellie ilaç için gelir sadece ama Sony bu oyundaki t3pkilerden sonra izin vermez bence. Evet bende beğendim hikayeyi. İnsanlar kendi istedikleri hikaye olmadihi için fazla tepki gösterdi gibi.

Geri
Yukarı