The Last of Us sarmadı

Okirron1912

Zeptopat
Daha fazla  
TLOU part1'de yaklaşık 2 saatlik deneyimimin ardında beklediğim gibi 1100TL'ye değen bir oyun göremedim(benden kaynaklı olabilir). Oyun sarmadı pek de eğlendiğimi söyleyemem ama ya oyun daha açılmadıysa ve 1 saat sonra heyecanlı kısımlar başlayacaksa diye iade etmeye korkuyorum sizce iade etmeli miyim yoksa biraz daha oynarsam aksiyon başlayacak mı?

TLOU part1'de yaklaşık 2 saatlik deneyimimin ardında beklediğim gibi 1100TL'ye değen bir oyun göremedim(benden kaynaklı olabilir). Oyun sarmadı pek de eğlendiğimi söyleyemem ama ya oyun daha açılmadıysa ve 1 saat sonra heyecanlı kısımlar başlayacaksa diye iade etmeye korkuyorum sizce iade etmeli miyim yoksa biraz daha oynarsam aksiyon başlayacak mı?

Hangi kısımda kaldınız? Spoiler içinde söylerseniz açıklayabilirim.

Hocam oyunda zaten ilk 5 saat ne yalan söyleyeyim sarmıyor, ayrıca 2 saat oynadıktan sonra iade edemiyorsunuz diye biliyorum.

Ya parayı dert etmeyip oynamaya devam edeceksin, ki zaten bir oyun için 1.100 TL vermişsin yani dert etmiyorsun belli

Ya da oyunu bedava oynamak için alternatif çözümleri deneyeceksin ve bedava oynayacaksın. En azından hala beğenmemeye devam edersen cebinden para çıkmamış olacak.

Oyunu bu kadar kolay yakmayın. Ben para verip oynamadım fakat, oyun hakkında paraya değmez yorumu yapmam mümkün değil. Bugün nasıl Mafia 1'e eskinin kalesi diyorsak buna da aynı şeyin olacağını düşünüyorum. Sorunuzun cevabına gelirsek, aksiyon ve heyecan ilerleyen bölümlerde çoğalacak. Karakter gelişimlerini adım adım yaşayacaksınız.

Ne yalan söyleyeyim hocam beni ilk 15 dakikadan sardı oyun ben 10 saattir oynuyorum hiç sıkıldığım bir yer olmadı, çok aksiyonlu oyunlardan(Doom, ghostrunner, FPS oyunları vb)bu oyuna geçtiyseniz normal.

Geri
Yukarı