The Last of Us 3 gelecek mi?

Her iki Last of Us oyunu da çıktığı konsolların son dönemlerinde piyasaya çıkmış, PS5'in ömrünün ve desteğinin diğer konsollara göre daha uzun süreceğini hesaba katarsak yaklaşık 6-7 yıl sürebilir gelmesi.

The Last of Us 3 gelecek mi? Haber var mı?
Ben gelir diye düşünüyorum ama şu kesin yakın bir terihte gelmez ilk oyun ile 2. Oyun arasında 7 yıl kadar bir süre vardı ne diyelim şahsen ben 3.oyunun gelmesi gerektiğini düşünüyorum son sahnede ellie gitarı bırakıp nereye gidiyor nasıl bir yol izler, dinanın mutfak sahnesinde elinde salladığı bir bebek vardı hatırlarsanız o bebek büyüdüğü zaman hikayede ne gibi değişiklikler yaratır ha şöyle diyen olacaktır "la bebek işte hikayede bir b×k değiştirmez" flan ama ben öyle olduğunu düşünmüyorum yada ne bileyim belki ben fazla abartıyorum oyunu oynarken daha çok aklıma takılan soru kalıpları olmuştu yeminle hepsini unuttum bunlar en kolay örnekleri part 3 devam oyununun gelmesi gerektiğini gösteren soru kalıpları ki nail druckmanın bir açıklamasına denk gelmiştim part3 devam oyunun gelmesi için yeteri kadar sebep var gibisinden bir açıklaması vardı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı