The Last of Us açarken CMD'de yazılar çıkıyor

Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
1050ti
İşlemci
i5
Arkadaşlar hepinize merhaba, ilk formum olduğu için hatalarımı görmezden gelmeniz veya belirtmenizi istiyorum. Epic Games'ten The Last of Us oyununu aldım ve yükledim ancak oyunun masaüstü simgesi bozuk bir durumda. Oyunu gerek masaüstünden gerekse Epic'den başlatmama rağmen hep aşağıdaki sorunla karşılaşıyorum. Birkaç saniye ekran geliyor ve gidiyor. Konu hakkında cok arastırma yaptım, oyunun dosyalarını kontrol ettim sildim tekrar yükledim SFC /scannow gibi düzeltme işlemlerini de yaptım ancak oyun hala açılmıyor. Bu konuda yardımınızı talep ediyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı..PNG
    Ekran Alıntısı..PNG
    61,5 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar hepinize merhaba, ilk formum olduğu için hatalarımı görmezden gelmeniz veya belirtmenizi istiyorum. Epic Games'ten The Last of Us oyununu aldım ve yükledim ancak oyunun masaüstü simgesi bozuk bir durumda. Oyunu gerek masaüstünden gerekse Epic'den başlatmama rağmen hep aşağıdaki sorunla karşılaşıyorum. Birkaç saniye ekran geliyor ve gidiyor. Konu hakkında cok arastırma yaptım, oyunun dosyalarını kontrol ettim sildim tekrar yükledim SFC /scannow gibi düzeltme işlemlerini de yaptım ancak oyun hala açılmıyor. Bu konuda yardımınızı talep ediyorum.

Oyun Framework'ların tamamı yüklümü hocam.

DirectX, .NET Framework, VCRedist uygulamaları bilgisayarınızda kurulu ve güncel mi?
directc12 sürümü mevcut, net framewrk için ise v4 ve v4.0 mevcut anladığım kadarıyla güncel ve vcredist için de aşağıya ss bıraktım kontrol edip yardımcı olursanız cok sevinirim

Dosya Ekleri

• resim_2024-01-17_152159608.png
    resim_2024-01-17_152159608.png
    45 KB · Görüntüleme: 9
Directc12 sürümü mevcut, net framewrk için ise V4 ve v4.0 mevcut anladığım kadarıyla güncel ve VCRedist için de aşağıya SS bıraktım kontrol edip yardımcı olursanız cok sevinirim.

Galiba sorun vcredits te hocam yukarıda CMD ekranına baktığımda hata orada olmuş gibi gözüküyor en son sürümü yüklemeyi deneyin en son sürümse kaldırıp en baştan kurun derim.

Galiba sorun vcredits te hocam yukarıda CMD ekranına baktığımda hata orada olmuş gibi gözüküyor en son sürümü yüklemeyi deneyin en son sürümse kaldırıp en baştan kurun derim.
yeni sürüm indirip kurdum ama hala aynı sorunla karşılaşıyorum ne yazık ki başka verebileceğiniz bir tavsiye var mıdır acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı