The Last Of Us neden bu kadar çok kasıyor?

MOSYONnn

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu orta düşük ve yüksek karışık optimize ayar yapıp FPS'mi 80 ve 55 arası tutuyorum. DLSS kalite açıp oynuyorum ama bu oyun gerçekten bazı yerlerde sisteme tokat çarpıyor. 65 ve 78 arası akıcılık hissederken 55-60 da kasma hissi benim canımı çok sıkıyor. Bu oyunun optimizasyon sorunu mu var yoksa benim yaşadığımı herkes yaşıyor mu?

The last of us port'unun ne kadar berbat olduğunu herkes biliyor. Bunu bilmene rağmen gelip benim fps'im niye böyle dersen sistemini sormayıp ne yapsın millet ?
Konum gayet açıklayıcı ve detaylı. Mantığını kullanan üye zaten olayın ne olduğunu idrak eder. Sistem özelliklerini yazmaya gerek yok yani. Ki cevap veren vermiş bak çok güzel, gerek yok polimiğe. Sistem savaşı açlığınızı gidin başka konularda tatmin edin.

Arkadaşlar oyunu orta düşük ve yüksek karışık optimize ayar yapıp FPS'mi 80 ve 55 arası tutuyorum. DLSS kalite açıp oynuyorum ama bu oyun gerçekten bazı yerlerde sisteme tokat çarpıyor. 65 ve 78 arası akıcılık hissederken 55-60 da kasma hissi benim canımı çok sıkıyor. Bu oyunun optimizasyon sorunu mu var yoksa benim yaşadığımı herkes yaşıyor mu?
4070 ve 7600X ile FHD sabit 120 FPS aliyorken bende bile drop giriyor. Bir sure sonra duzeliyor arada. Oyun ozurlu hocam.

Geri
Yukarı