The Last of Us P1 vs Red Dead Redemption 2

WXeray

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
512GB M2 SSD
Ekran kartı
Nvidia RTX 4060
İşlemci
Ryzen 5 5600
İki oyundan bir tanesine başlamak istiyorum. Rekabetçi oyunlar Simulator oyunları artık sıkmaya başladı. The Last of Us Part 1'ya da RDR 2 oynayacağım. İki oyunuda oynamış olan veya bilgi sahibi olanlar sizce hangi oyun daha sürükleyici? Ve bu oyunlar gibi hikayeli güzel olan oyunlar başka neler var?

İngilizce anlayabiliyorsanız Red Dead Redemption 2 bir başyapıttır. İsterseniz Türkçe yama indirin ama çevirisi ne kadar başarılı, bir bilgim yok.

Bana göre RDR2 oyun tarihinin en üst noktasıydı. Rockstar dahil herhangi bir oyun firmasının, bir daha böyle bir oyun yapabileceğini sanmıyorum. Her açıdan kusursuz.

İki oyun da çok iyi. Sizin zevkinize bağlı biraz, TLOU çizgisel ilerleyen ve yaklaşık 10 saat süren bir oyun iken, RDR2 bir açık dünya oyunu ve yan görevleriyle beraber bitirmek 80-100 saati bulabilir.

RDR2 her şeyiyle daha sürükleyici bir oyun kanımca. Ama TLOU Part 1 de güzel. En azından malum yoldan olacaksa bile iki oyunu da bir şekilde oynayın derim :)

İki oyun da çok iyi. Sizin zevkinize bağlı biraz, TLOU çizgisel ilerleyen ve yaklaşık 10 saat süren bir oyun iken, RDR2 bir açık dünya oyunu ve yan görevleriyle beraber bitirmek 80-100 saati bulabilir.

RDR2 her şeyiyle daha sürükleyici bir oyun kanımca. Ama TLOU part 1 de güzel. En azından malum yoldan olacaksa bile iki oyunu da bir şekilde oynayın derim :)

Tercihimi TLOU'dan yana kullandım. Hiç pişman değilim çok güzel oyun. Dün yarısını bitirdim bugün tamamen bitireceğim acayip sarıyor. :D ama tabii RDR2'yi daha deneyimlemedim daha iyidir diyemeyeceğim.

Tercihimi TLOU'dan yana kullandım. Hiç pişman değilim çok güzel oyun. Dün yarısını bitirdim bugün tamamen bitireceğim acayip sarıyor. :D ama tabii RDR2'yi daha deneyimlemedim daha iyidir diyemeyeceğim.
RDR2, TLOU gibi çizgisel ve hızlı ilerlemiyor. Yavaş yavaş, ağır ağır ilerleyen bir hikayesi var. Beni bu ağırlık hiç sıkmadı açıkçası, zaten hikayenin sunumu da işleyişi de çok iyi olduğu için iyice içine çekti beni hatta. Ama bu ağırlıktan çok sıkılan bir insansanız RDR2 pek keyif vermeyebilir. Ama gerçekten çok iyi oyundur, kendisi tabii ki TLOU'dan daha üst konumda ve daha kaliteli bir yapım. Ama TLOU da dediğiniz gibi çok güzel bir oyundur.

Geri
Yukarı