The Last of Us Part 1 InsaneRamZes tarafından kırıldı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oyun indi shaderların yüklenmesi bir 20 dk falan sürdü RX 6600XT var Low ayarlarda 35 FPS anca veriyor ayrıca çöküyor. Böyle çöp optimizasyonu olan bir oyuna 600 TL fiyat komik gerçekten.

Benim şuan aşırı yavaş iniyor umarım hızlanır.

Bilmiyorum hocam. İnternet ile falan da alakalı olabilir. Benim internet GigaFiber. Ama sadece hız için değil normalde de qBitTorrent öneririm. Açık kaynak kodlu ve daha güvenilir. uTorrent son zamanlarda güvenlik açıkları veriyor diye duydum. qBitTorrent daha rahat her türlü.

2 saatte 3 GB indi Allah kahretsin indirmiyorum ya repack bekleyeceğim.

Oyun indi shaderların yüklenmesi bir 20 dk falan sürdü RX 6600XT var Low ayarlarda 35 FPS anca veriyor ayrıca çöküyor. Böyle çöp optimizasyonu olan bir oyuna 600 TL fiyat komik gerçekten.
Cidden mi ya :/. Üzüldüm. 60FPS oynamak istiyordum.

RX 6600 yazılımsal olarak sorunlu bir kart. Almayın aldırmayın diye boşuna demiyoruz. Gelir şimdi fanboylar. GTX 1650 Super i3-10100F ile medium ayarlarda 60-50 FPS arası alıyorum.

Hocam şey, daha önce Discord adresinizi yazdığınız bir konu var mıdır? Discord adresinize ulaşıp oradan yazayım. Burada sıkıntı çıkar :)

Oyunun optimizasyonu bayağı bir kötüymüş. Arkadaşımda 3070'li sistem var düşük ayarlarda 70 FPS civarı alıyormuş. Bayağıda bir kasma donma. Ekran'da açtı bana Steam'den yorumlara baktım orada da bayağı bir tepki almış oyun.

Hocam şey, daha önce Discord adresinizi yazdığınız bir konu var mıdır? Discord adresinize ulaşıp oradan yazayım. Burada sıkıntı çıkar :)

Buradan yazabilirsiniz, unuttum burada sıkıntı çıkabileceğini. :D

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı