The Last of Us Part 1 mermi yetmiyor

Arda126

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Ryzen 5 7600X
Anakart: MSI Pro B650M-A
RAM: Team T-Force Red 32GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz CL38
GPU: MSI Ventus 3X RTX 4070 Ti
M2 SSD: Kingston NV2 SNV2S 1TB
Kasa: CoolerMaster TD500 V2
PSU: MSI MPG A850GF
İşlemci soğutucu: CoolerMaster Masterliquid ML240L V2
Monitör: ASUS VP249QGR
Klavye: REDRAGON K568R DARK AVENGER RED
Mause: Razer Deathadder V2 Mini
Kulaklık: Corsair HS55 Surround
Oyunun ilk bölümünde mermiyle adamları öldürüyorum. Adamlardan mermi düşmüyor. 0 mermi kalıyor. Ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun ilk bölümünde mermiyle adamları öldürüyorum. Adamlardan mermi düşmüyor. 0 mermi kalıyor. Ne yapacağım?
aksiyon oyunu değil bu :D etrafda gördüğün her binayı dikkatlice lootla.

Eğer çok mermi harcayıp herkese sıkarsanız normal bitmesi. Oyunda zombi salgını olduğu için ve erzaklar da az olduğu için dengeyi doğru ayarlamanız gerekiyor.

Orta zorlukta vs. oynuyorsanız merminizin bitmesi imkansız. Hatta oyunun hem Remastered hem de Part 1 versiyonunu oynamış biri olarak diyorum Part 1'de her adamdan 10 mermi düşerken Remastered'da hiç düşmediği oluyordu. Part 1'de merminizi bitirmek için özel çaba sarf etmeniz lazım. Öte yandan özel zorluk ayarı sekmesinde loot düşme oranını yükseltebilirsiniz.

Gerçekçi modda oynuyorum ve resmen çile. Çoğu zaman 2 3 mermiyle idare ediyorum şu an bir yerdeyim çete üyelerinden kurtulmam lazım ama savaşmadan kaçma imkanı da yok 2 yol var 2'si de dolu ve sıfır mermi. Yan yana 3 kişi duruyor arkadan sessizce de halledemiyorum. Gerçekçi mod ciddi manada zor kısacası.

Gerçekçi modda oynuyorum ve resmen çile. Çoğu zaman 2 3 mermiyle idare ediyorum şu an bir yerdeyim çete üyelerinden kurtulmam lazım ama savaşmadan kaçma imkanı da yok 2 yol var 2'si de dolu ve sıfır mermi. Yan yana 3 kişi duruyor arkadan sessizce de halledemiyorum. Gerçekçi mod ciddi manada zor kısacası.
Orijinal oyuna kıyasla bu versiyon öyle çok zor değil hocam. Orijinal oyunda zaten oyunun kendi içinde hile açma şansın olmuyordu(Bu versiyonda oyunu bir kez bitirince hile açabiliyorsun) ve bu versiyona göre daha az mermi vs. düşüyordu. Ha yine de ilk defa oynuyorsanız zor gelmesi normal.

Orijinal oyuna kıyasla bu versiyon öyle çok zor değil hocam. Orijinal oyunda zaten oyunun kendi içinde hile açma şansın olmuyordu(Bu versiyonda oyunu bir kez bitirince hile açabiliyorsun) ve bu versiyona göre daha az mermi vs. düşüyordu. Ha yine de ilk defa oynuyorsanız zor gelmesi normal.

Yani aşırı aşırı zor değil evet, demin bitirdim oyunu. Hile açmadan kasıt ne? Yeni Oyun+ diye bir şey çıktı ondan mı bahsediyorsun?

Yani aşırı aşırı zor değil evet, demin bitirdim oyunu. Hile açmadan kasıt ne? Yeni Oyun+ diye bir şey çıktı ondan mı bahsediyorsun?
Ekstralar> oynanış değistiricileri diye bir yer olmalı hocam. Orası. Yeni oyun+ dediğimiz şey önceki oyunda yaptığınız geliştirmeler elinizde kalıyor ve oyuna baştan başlıyorsunuz.

Geri
Yukarı