The Last of Us part 1 ortak hesap alınır mı?

Buradaki arkadaşlar hesap satın almakla ilgili bilgisi olmadan konuyu kirletiyorlar 2 sene önce bu satıcıdan hesap aldım ve halen bende çevrimdışı oynarsanız hiçbir şekilde sorun olmuyor gidip bir oyuna 899TL vermektense buradan almanızı öneririm.

Düzgün yerden alırsan hesap falan gitmez. Bilmeyenler boş boş konuşuyor. Uçuk fiyatlı birçok oyunu bu şekilde oynuyorum.

Hocam müsaitseniz size bir şey soracağım. Güvenli satıcıdan mesela sizin aldığınız paylaşımlı hesapta istediğiniz zaman çıkış yapıp tekrar girebiliyor musunuz ara sıra gerçek hesabıma geçip CS atsam bir sıkıntı çıkar mı? Hatta daha da ileri gidip oyunu bitirdikten sonra tekrar oynamak istesem 3 ay sonra girebilir miyim? Mesela siz giriyor musunuz şu an?

Hocam daha guvenilir bir yer vereyim size. Kaptan Kaplan - GTA 5 Online Hile Satın Al
burdan en az 6 oyun aldim hic bir sorun yok kendi app'leri de var.
eminmisin kanka .D

C. Kişisel bilgilerin toplanması

Aşağıdaki türden kişisel bilgiler toplanabilir, saklanabilir ve kullanılabilir:

1. IP adresi, coğrafi konum, tarayıcı türü ve versiyonu ile işletim sistemi dahil bilgisayarınız hakkında bilgiler;
  2. Referans kaynak, ziyaret süresi, sayfa görüntülemeleri ve sitede gezinme yolları dahil siteyi ziyaretiniz ve kullanımınız ile ilgili bilgiler;
  3. Sitemize kayıt olmak için verdiğiniz e-posta adresiniz gibi bilgiler;
  4. Örneğin adınız, profil resminiz, cinsiyetiniz, doğum gününüz, ilişki durumunuz, ilgi alanlarınız ve hobileriniz, eğitim ve çalışma durumunuz gibi, sitemizde profil oluştururken verdiğiniz bilgiler;
  5. E-postalarımız ve/veya bültenlerimize abone olurken verdiğiniz ad ve e-posta adresi gibi bilgiler;
  6. Sitemizdeki hizmetleri kullanırken girdiğiniz bilgiler;
  7. Ne zaman, ne sıklıkta ve hangi koşullarda kullandığınız dahil, sitemizi kullanırken oluşturulan bilgiler;
  8. Adınız, adresiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz , sitemiz üzerinden satın aldığınız herhangi bir şey, kullandığınız bir hizmet veya gerçekleştirdiğiniz bir aktarım ile ilgili bilgiler;
  9. Kullanıcı adınız, profil resminiz ve gönderinizin içeriği dahil, sitemizi kullanarak internette paylaşmak amacıyla sitemize gönderdiğiniz bilgiler;
  10. İletişim içerikleri ve üst veriler dahil, sitemiz veya e-posta yoluyla gönderdiğiniz her türlü iletişim içerikleri;
  11. Bize gönderdiğiniz diğer tüm kişisel bilgiler.

eminmisin kanka .D

C. Kişisel bilgilerin toplanması

Aşağıdaki türden kişisel bilgiler toplanabilir, saklanabilir ve kullanılabilir:

1. IP adresi, coğrafi konum, tarayıcı türü ve versiyonu ile işletim sistemi dahil bilgisayarınız hakkında bilgiler;
  2. Referans kaynak, ziyaret süresi, sayfa görüntülemeleri ve sitede gezinme yolları dahil siteyi ziyaretiniz ve kullanımınız ile ilgili bilgiler;
  3. Sitemize kayıt olmak için verdiğiniz e-posta adresiniz gibi bilgiler;
  4. Örneğin adınız, profil resminiz, cinsiyetiniz, doğum gününüz, ilişki durumunuz, ilgi alanlarınız ve hobileriniz, eğitim ve çalışma durumunuz gibi, sitemizde profil oluştururken verdiğiniz bilgiler;
  5. E-postalarımız ve/veya bültenlerimize abone olurken verdiğiniz ad ve e-posta adresi gibi bilgiler;
  6. Sitemizdeki hizmetleri kullanırken girdiğiniz bilgiler;
  7. Ne zaman, ne sıklıkta ve hangi koşullarda kullandığınız dahil, sitemizi kullanırken oluşturulan bilgiler;
  8. Adınız, adresiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz , sitemiz üzerinden satın aldığınız herhangi bir şey, kullandığınız bir hizmet veya gerçekleştirdiğiniz bir aktarım ile ilgili bilgiler;
  9. Kullanıcı adınız, profil resminiz ve gönderinizin içeriği dahil, sitemizi kullanarak internette paylaşmak amacıyla sitemize gönderdiğiniz bilgiler;
  10. İletişim içerikleri ve üst veriler dahil, sitemiz veya e-posta yoluyla gönderdiğiniz her türlü iletişim içerikleri;
  11. Bize gönderdiğiniz diğer tüm kişisel bilgiler.
Kanka orasini bilemem okumadim bu dediklerini. 8 ay oldu sorunsuz oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı