The Last of Us Part 1 PC ne zaman güncellenir?

Mehmet2820

Decapat
Daha fazla  
Taş gibi oyun olmuş PS'teki gibi PC portu da, o kadar iyi ki PS5 dengi makinemle PS3 grafiklerinde ve performansında oynuyorum oyunu, harikalar yaratmışlar.

Geyik bi' yana ne zaman gelir adamakıllı bir güncelleme? Ona göre iade edeceğim, düşünceleriniz neler bu konu hakkında?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elbette güncellemelerle küçük düzeltmeler olacaktır ancak PS'teki performansı beklemek için çok erken gibi. Gerçekten berbat bir optimizasyona sahip oyun

Biz ne bilelim dostum? Oyunu PC'ye portlayan ekipte mi çalışıyoruz? Güncellenir ama ne sıklıkla olur ya da bu güncellemeler hangi boyutlarda neyi çözerler tahmin etmek imkansız. Öncelikle oyundaki saçma sapan VRAM kullanımını çözmeleri lazım. 1080P'de Low'da 6 GB VRAM kullanıyor oyun. 16 GB'den fazla da RAM kullandığını gördüm. Bunlar öyle 50-100 MB güncelleme yayınlamakla çözülmez. Şimdiye kadar iki tane şey yayınladılar bir şeye derman oldukları yok.

Güncellemenin oyun üzerinde herhangi bir değişikliği olmadı diyebilirim sadece oyundan atma sayısını düşürdü :)

Biz ne bilelim dostum? Oyunu PC'ye portlayan ekipte mi çalışıyoruz? Güncellenir ama ne sıklıkla olur ya da bu güncellemeler hangi boyutlarda neyi çözerler tahmin etmek imkansız. Öncelikle oyundaki saçma sapan VRAM kullanımını çözmeleri lazım. 1080P'de Low'da 6 GB VRAM kullanıyor oyun. 16 GB'den fazla da RAM kullandığını gördüm. Bunlar öyle 50-100 MB güncelleme yayınlamakla çözülmez. Şimdiye kadar iki tane şey yayınladılar bir şeye derman oldukları yok.
Bilmeyenleriniz yazsın diye bir dipnot düştüğümü sanmıyorum,piyasada daha önce aynı durumun örneklerinin bulunması ölçüt olarak görülebilir,bu konuda şahit olmadığım bir durum hakkında bir bilginin veya bilmediğim herhangi bir fikrin yararı olurdu,ama neyse ki sizin de bir fikriniz varmış,teşekkür ederiz değerli düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için. :)

2 tane ufak güncelleme geldi ama hala oynanabilir seviyede değil oyun. Çoğu kişinin tahminine göre 1 ila 3 haftayı bulur sağlıklı bir oyun deneyimi.
anladım, iadeye gerek yok o zaman düzeltirler herhalde bir şekilde,ama exclusive bir oyunun bu kadar amatörce ''optimize edilmiş'' olması çok saçma,şöyle ki oyunu 1 saat oynayıp RDR2 geçtikten sonra RDR'den aldığım zevk iki üç katına çıkıyor xD,rdr'de grafikler zaten nefis,çamur bi oyun oynayıp geçtikten sonra,başka bi seviyeye çıkıyor .D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı