The Last of Us Part 1 Türkçe Dublajlı Çıkış Fragmanı Yayınlandı!

Oğuzhan Necip Şahin

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
31
Yer
Arlong Park
Daha fazla  
Meslek
Teknoloji Yazarı
Benim için dünya üzerinde yer alan en iyi oyun serisi olan The Last of Us'ın birinci oyunun yeniden tasarlanmış hali Türkçe dublajıyla birlikte geliyor. Fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu oyunu alıyorsunuz, öncelikle 1 kere bitiriyorsunuz, sizi büyülüyor. Daha sonra kafanızda öyle bir yer ediniyor ki, her 2-3 ayda bir "Dur bir daha bitireyim" diyorsunuz ve sonsuz bir döngüye giriyorsunuz.
Şu an için tek isteğim 2541245124561 TL olmaması. Lütfen alınabilir fiyatta olsun. Lütfen.
Bir de Online modu falan olursa varya, offffff.

Benim için dünya üzerinde yer alan en iyi oyun serisi olan The Last of Us'ın birinci oyunun yeniden tasarlanmış hali Türkçe dublajıyla birlikte geliyor. Fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Umarım PC portu ile de çıkar yıllarca beklemeyiz diyeceğim de bir tane PS kafede abiyle anlaşırım oynarım bu Remake'i o kadar sabırsızlıkla bekliyorum ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı