The Last of Us Part II Oyununun Resmi Çıkış Tarihi Belli Oldu

İlk oyunun PS4 için verilmesi benim için de iyi oldu. PS3'de kutulu olarak sahibim ancak PS4'de yoktu.

Ekran Görüntüsü (528).png

Umarım öyle olur, grafikler Remastered'la hemen hemen aynı geldi gözüme. Ufak dokunuş yapmışlar o kadar.
Bu oyunda grafiğin benim için pek bir önemi yok. Stabil şekilde akıcı olsun yeter. Tek istediğim o :)
İlk oyunun PS4 için verilmesi benim için de iyi oldu. PS3'de kutulu olarak sahibim ancak PS4'de yoktu.

Eki Görüntüle 441600
PS4 FAT kasam varken kutulu olarak almıştım. Salak gibi gidip satıp XB One aldım. Hayatımın en büyük pişmanlıklarından biri oldu. Bir süre sonra da XB'ı satıp tekrardan PS4 Slim aldım. Olan kutulu olarak aldığım Last Of Us'a oldu. En çok üzüldüğüm oydu. Tekrardan almayı düşündüm ama birçok kez bitirdiğim oyuna tekrardan para vermek istemedim açıkçası. Ekim'de eski dostuma kavuşmuş olacağım için sevindim :)

Son düzenleme:
Umarım öyle olur, grafikler Remastered'la hemen hemen aynı geldi gözüme. Ufak dokunuş yapmışlar o kadar.
Hiç kuşkunuz olmasın. PS exclusive'ler içerisinde baştacı olarak nitelendirebileceğimiz yapımlar animasyon ve grafik seviyesi açısından mevcut jenerasyonun bile daima bir tık ötesinde oluyor. Yine ağzımızı açık bırakacaktır eminim ki.

Sony adamlığını yine gösterdi. Türkçe dublajla geliyor. Sanırım aldığım en pahalı oyun ve ilk ön siparişim olacak. Oyun bir de 2 disk olacakmış RDR2 gibi. Bu da oyun 100+ GB olacak demek.
Grafikler de dünya kadar fark var. Videodan bile anlaşılıyor. Kim bilir kendimiz oynarken nasıl gözükecek.

Bu haber güzel oldu. 9-10 kere bitirmişliğim olsa da ikinci kez aldığım PS4 için tekrardan oynamak istiyordum. Bir 10 kere daha bitirip 20'ye tamamlarım :) Oynamaya doyamadığım bir oyun. Ayrıca bu fragmandaki grafiklere bakınca bariz PS5 için hazırlandığı belli. PS4 için grafikleri daha düşük olacaktır.
Yalnız videonun sonunda "PS4 Pro'dan çekilmiştir" yazıyor. Yani bu grafikleri PS4'te göreceğiz.

Yalnız videonun sonunda "PS4 Pro'dan çekilmiştir" yazıyor. Yani bu grafikleri PS4'te göreceğiz.
Aynen. Şimdiye kadar yayınlanan tüm oynanış videoları PS4/PS4 Pro üzerinde gösterildi. God of War videoları da ilk yayınlandığında da PS4 olduğuna inanmayanlar olmuştu. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı