The Last of Us part 2 ne zaman PC'ye gelecek?

TLOU'yu salla da God of War: Ragnarök gelsin artık.

Hediye dedikleri al bismillah oyun diyecekler sanırım 😅 GoW ragnarok 2025 Mayıs'tan önce gelmez ama iyi yanından bakarsak TLOU p2'den önce gelir.

Dosya Ekleri

• 20240325_000151.jpg
    20240325_000151.jpg
    172,9 KB · Görüntüleme: 12
Bu senenin sonlarına doğru veya seneye gelebilir. Muhtemelen dizinin 2.sezonuyla aynı dönemde çıkarmayı planlıyorlardır.
Hocam hazır konu diziyken izlemeyi düşünmüyordum lakin oyuna olan fanlığımdan dolayı izleyeyim dedim. izlememe sebebim ise bella ramsey. oyundaki ellie ile gram benzerliği olmadığı için irite oldum. neyse asıl konu şu, ben bu diziyi netflix v.s dışında nasıl izleyebilirim? türkçe dublaj şeklinde. sitelerde baktım kaldırılmış.

Hocam hazır konu diziyken izlemeyi düşünmüyordum lakin oyuna olan fanlığımdan dolayı izleyeyim dedim. izlememe sebebim ise bella ramsey. oyundaki ellie ile gram benzerliği olmadığı için irite oldum. neyse asıl konu şu, ben bu diziyi netflix v.s dışında nasıl izleyebilirim? türkçe dublaj şeklinde. sitelerde baktım kaldırılmış.
Blutv'de var hocam. Ellie hakkındaki görüşünüze katılıyorum dizideki kız ne güzel ne de tatlı. Gerçek Ellie'yle alakası yok.

Geri
Yukarı