The Last of Us part 2 ne zaman PC'ye gelecek?

Hocam hazır konu diziyken izlemeyi düşünmüyordum lakin oyuna olan fanlığımdan dolayı izleyeyim dedim. İzlememe sebebim ise bella ramsey. Oyundaki ellie ile gram benzerliği olmadığı için irite oldum. Neyse asıl konu şu, ben bu diziyi Netflix vs dışında nasıl izleyebilirim? Türkçe dublaj şeklinde. Sitelerde baktım kaldırılmış.

Evet dizideki kız gerçekten çok yanlış bir oyuncu seçimi. Ben ilk bölümden kapattım diziyi. Oyunun hikayesinin dışına fazla çıkmıyor zaten. Bence izlenmez.

Evet dizideki kız gerçekten çok yanlış bir oyuncu seçimi. Ben ilk bölümden kapattım diziyi. Oyunun hikayesinin dışına fazla çıkmıyor zaten. Bence izlenmez.
Bayağı bir yanlış seçim evet. bu yapımın ilk oyunu çıktı sonra dizisi çıktı. oyunda günümüz oyunu realistik bir oyun yani bunu göze alarak diziye oyundaki Ellie'ye benzeyen birilerini bulmaları gerekirdi. diziyi izlemeye gerek bile kalmadan karakterin kendisini gördüğümde direk soğudum. bu yakınlarda izleme kararı aldım o da izleyemedim maalesef sitelerde yok.

2-3 yıl diyen arkadaşların fikrine katılmıyorum. Çünkü sağlam kaynaktan iddia geldi. Gelecek ay duyurulacağını söyledi. Bunu söyleyen kişi ise Ghost of Tsushima PC Portunu, God of War PC Portunu falan doğru bilmiş birisi; Silknight.

Geri
Yukarı