Steam The Last of Us Part 2 PC portu kaç TL olacak?

ay1kan

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx 6600 İ7 9700F H310M PRO VDH PLUS 16 GB Ram 240 GB SSD 2 TB Harddisk
Arkadaşlar biliyosunuz The Last of Us part 2 bu sene PC'ye portlanacak. Sizce ön sipariş fiyatı ne kadar olur? Bir tahminiz var mı ayrıca tahminen ne zamana çıkar? Haziran'in başı gibi benim tahminim.

Şu an 60 dolarsa 90 dolara çıkar oda 2900 TL gibi bir şey benim önerim Epic Games'e gelirse alın.

Yani hocam 90 dolara oyun çıkacartmazlar herhalde ya. Hani o fiyata GTA6 falan olur ki bence GTA6 100 dolardan aşağı çıkmaz.

Neredeyse 150 dolar yapıyor. Ne yaptınız hocam siz? :D oyun çıkarsa maximum 80 dolar olur. (2280 TL) tabii dolar 50 TL bandına çıkarsa bilemem. :D

Cidden bu arkadaş ülkeden umudu tamamen kesmiş.

TLOU 1 PC'ye sanki mükemmel portlandı şimdi 2ye portliyacaklar aynı optimizasyonla ve 2katı fiyat vereceğiz hiç gerek yok :D

Vallahi hocam doğru diyosunuz ama zamanla düzelttiler TLOU 1'i ayrıca bu oyun TLOU 1 gibi 50 tane Remake'i çıkan bir oyunda değil. Yanılmıyorsam 1 tane Remastered çıkardılar onda da grafik farkı yok gibi ama olsun. Ayrıca bence naughty dog TLOU 1'den ders almıştır ve part 2'yi optimizasyon sorunları olmadan çıkaracaklarını düşünüyorum. Bunun yanı sıra eğer oyun beklediğimden pahalı ve optimizasyon sorunlu çıkarsa korsana destek vermeme rağmen biraz daha beklerim ve oyun korsana düşünce korsan indiririm. Ama elimden geldiğince almaya çalışacağım açıkçası. Part 2'yi gözümde çok büyüttüm çok heyecanlıyım.

Vallahi hocam doğru diyosunuz ama zamanla düzelttiler TLOU 1'i ayrıca bu oyun TLOU 1 gibi 50 tane Remake'i çıkan bir oyunda değil. Yanılmıyorsam 1 tane Remastered çıkardılar onda da grafik farkı yok gibi ama olsun. Ayrıca bence naughty dog TLOU 1'den ders almıştır ve part 2'yi optimizasyon sorunları olmadan çıkaracaklarını düşünüyorum. Bunun yanı sıra eğer oyun beklediğimden pahalı ve optimizasyon sorunlu çıkarsa korsana destek vermeme rağmen biraz daha beklerim ve oyun korsana düşünce korsan indiririm. Ama elimden geldiğince almaya çalışacağım açıkçası. Part 2'yi gözümde çok büyüttüm çok heyecanlıyım.

Benim 6500XT ile 20 30FPS alsam yeter :D

Steam'de 60 dolara çıkar, Epic'de de büyük ihtimalle 1500 TL'ye çıkar ama Epic'in fiyat güncelleme politikası ile fiyatın artma ihtimali de var. Aşağıdaki siteden oyun çıktığında takip ederseniz en ucuz nerede bakabilirsiniz, PlayStation oyunlarını biraz daha ucuza getirebiliyorsunuz genelde:

Yani hocam 90 dolara oyun çıkacartmazlar herhalde ya. Hani o fiyata GTA6 falan olur ki bence GTA6 100 dolardan aşağı çıkmaz.
Evet 90 dolara çıkmasının hiçbir şekilde imkanı yok.

Benim 6500XT ile 20 30FPS alsam yeter :D

Hocam FSR 3 mod var ayrıca ben RX 6600 ile part 1'de yüksek grafiklerde 60 FPS alıyorum. Oyun içinde doku akışını Normal'e alın o performansı çok etkliyor VRAM kullanımını acayip artırıyor doğal olarak da kasmaya sebep oluyor. Hatta FSR 3 TLOU 1'e resmi olarak geldi yani modlamanıza gerek yok benim düşüncemle part 2 PC portunda da olur FSR 3 desteği. Hatta galiba FSR 3.1 çıkmış onun bile desteği olabilir.

Steam'de 60 dolara çıkar, Epic'te de büyük ihtimalle 1500 TL'ye çıkar ama Epic'in fiyat güncelleme politikası ile fiyatın artma ihtimali de var. Aşağıdaki siteden oyun çıktığında takip ederseniz en ucuz nerede bakabilirsiniz, PlayStation oyunlarını biraz daha ucuza getirebiliyorsunuz genelde:

Bu site işime yarayacak gibi teşekkür ederim 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı