The Last of Us Part 2 PC'ye ne zaman duyurulacak?

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
Az önce yeni ilk oyun + left behind DLC'si bitti bende hemen taze taze sorumu sormak istedim. Sizce part 2 PC'ye Summer Game Fest'de duyuru görür müyüz? Biliyorsunuz Sony de katılacak.

1. oyun bu kadar ağır batmışken hem onun acısını unutulması beklerler hem de PC'ye Naughty Dog oyunlarını portlaması için başka firma ararlar. Normalde God of War oyunlarını(Santa Monica) Jetpack Interactive, Spider-Man ve Ratchet and Clank(Insomniac Games) oyunlarını Nixxes, Uncharted ve Last of Us(Naughty Dog) oyunlarını Iron Galaxy port ediyordu. Iron Galaxy port konusunda 2'de 0 çekti. İki oyunda rezildi port anlamında. Şimdi yeni port firması bulana kadar Naughty Dog oyunları kalır öyle.

1. oyun bu kadar ağır batmışken hem onun acısını unutulması beklerler hem de PC'ye naughty dog oyunlarını portlaması için başka firma ararlar. Normalde God of War oyunlarını(santa monica) jetpack ınteractive, Spider-Man ve ratchet and clank(ınsomniac Games) oyunlarını nixxes, Uncharted ve Last of Us(naughty dog) oyunlarını ıron Galaxy port ediyordu. Iron Galaxy port konusunda 2'de 0 çekti. İki oyunda rezildi port anlamında. Şimdi yeni port firması bulana kadar naughty dog oyunları kalır öyle.

Hayır ben anlamıyorum kafasına silah dayanmamıştır ya da zombiler peşine düşmemiştir diye düşünüyorum şahsen iron Galaxy PC'ye port etsin diye 😬 tamamıyla kendi işbilmezlikleri başına gelenlere sebep geçmişi Batman oyununun satıştan kalkmasına dahil sebep olmuş bir port faciası önünde veri olarak duruyor ama sen gidiyorsun The Last of Us gibi bir markayı bu amatörlere teslim ediyorsun yani tabiri caizse Kurt'a kuzu emanet ediyorsun böyle bir rezalet olabilir mi yahu. O yüzden özellikle Sony"satışlar düşük kaldı" argumanı bahane edemez kendileri kaşındılar sonuçlarına katlanacaklar PC'de satması gerektiğinden çok daha fazla sattı oyunu bitirdikten sonra sesli küfürler ederek sildim.

Hayır ben anlamıyorum kafasına silah dayanmamıştır ya da zombiler peşine düşmemiştir diye düşünüyorum şahsen iron Galaxy PC'ye port etsin diye 😬 tamamıyla kendi işbilmezlikleri başına gelenlere sebep geçmişi Batman oyununun satıştan kalkmasına dahil sebep olmuş bir port faciası önünde veri olarak duruyor ama sen gidiyorsun The Last of Us gibi bir markayı bu amatörlere teslim ediyorsun yani tabiri caizse Kurt'a kuzu emanet ediyorsun böyle bir rezalet olabilir mi yahu. O yüzden özellikle Sony"satışlar düşük kaldı" argumanı bahane edemez kendileri kaşındılar sonuçlarına katlanacaklar PC'de satması gerektiğinden çok daha fazla sattı oyunu bitirdikten sonra sesli küfürler ederek sildim.
Oyun PC'de 368.000 satmış hocam. Last of Us gibi bir markanın bile bu kadar az satması komik ve ders çıkarılması gereken bir durum bence.

Oyun PC'de 368.000 satmış hocam. Last of Us gibi bir markanın bile bu kadar az satması komik ve ders çıkarılması gereken bir durum bence.

Beklentimin üzerinde bir satış tam tahmin ettiğim gibi oyunun portunu nureddin nebati yapmış gibi hissettim oyunu bitirinceye kadar 🤠

Yeni konular

Geri
Yukarı