The Last of Us Part 2 Remastered Geliyor

@FalconPolat, umarım PC duyurusudur. Bayağıdır PC'ye bekliyorum ve umarım birinci oyunundaki gibi optimizasyonu sorunlu olmaz.

TLOU1'in optimizasyon sorununu geçecek bir oyun olacaksa o da TLOU2 olmalıdır.

8 çekirdekli işlemcilerin, 32 GB RAM'lerin bile bayıldığı yamuk bir oyun bekliyorum.

Acaba tekrardan guzel optimizasyonlu, kaliteli, fiyatinin hakkini veren oyunlar gorebilecek miyiz. Cunku bakiyorum da ozellikle su son 1-2 yilda bir ton les gibi oyun cikti. DLSS tarzi seylere de sirtlarini dayayip optimizasyon ile ugrasmamaya basladilar. Eskisi gibi guzel oyunlar oynamak istiyor insan.

3-4 yenilik ekleyip ve grafiklerini PS5 kıvamına geitirip PC ve PS5 için çıkaracaklar.

Aman aman baştan değişim olmaz zaten. PS5 RTX 4090 mı var sanki.

Acaba tekrardan guzel optimizasyonlu, kaliteli, fiyatinin hakkini veren oyunlar gorebilecek miyiz. Cunku bakiyorum da ozellikle su son 1-2 yilda bir ton les gibi oyun cikti. DLSS tarzi seylere de sirtlarini dayayip optimizasyon ile ugrasmamaya basladilar. Eskisi gibi guzel oyunlar oynamak istiyor insan.

Maalesef ki FSR 3.0 bu beklentilerin tabutuna çakılan son çivi olmuştur. Çünkü artık konsolların da belini bağlayacağı bir çözünürlük işleme, kare yaratma teknolojisi var.

Fakat maalesef demeyeceğimiz tek kısım ise şirketlerin bunu optimizasyonu kamufle etmek için kullanacağı kadar grafiklerde ve yeni oyun motorlarında daha agresifleşmek için kullanmaktan da geri kalmayacağı.

Böylece hayal bile edilemeyecek grafik kalitesine sırf donanımlar kaldırmıyor diye erişeceğimiz süreden daha erken kavuşabiliriz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Remastered artık = para ismi alıyor. İnsanlar yanlış anlıyor aslında.

Oyun baştan grafikleri yapılmayacak. 3-4 yenilik düzeltme 2000 TL bunun adı Remastered oldu.

Hype'ı bitmiş oyunu tekrar piyasaya sür 3-4 yenilik yap al sana temiz 5 ay daha para mantığı.

Hype'ı bitmiş oyunu tekrar piyasaya sür 3-4 yenilik yap al sana temiz 5 ay daha para mantığı.

Evet, Öyle maalesef.

3-5 saatlik bir hikaye yapsalar en azından tamam derim. Aynı Left Behind gibi. Virüsün nasıl yayıldığını vs anlatacak. Veya Flasback olaylarında arada kalan zamanda ne oluyor bunu anlatacak.

TLOU1'in optimizasyon sorununu geçecek bir oyun olacaksa o da TLOU2 olmalıdır.

8 çekirdekli işlemcilerin, 32 GB RAM'lerin bile bayıldığı yamuk bir oyun bekliyorum.
Last of Us 2 bir PS4 oyunu hocam. Hatta PS4 Pro'da 1440p 30FPS çalışabiliyor. PS5'de ise FPS boost ile 1440p 60 FPS çalışıyor. Eğer işi yine Iron Galaxy'e bırakıp aceleci bir iş sergilemezlerse iyi bir iş çıkar ortaya. Iron Galaxy Uncharted'ı da PC'ye portlamıştı ve 2 kere gizli ertelemeye rağmen bozuk çıkmıştı. Uncharted'ı sırf sistemi yetmesine rağmen 1 tık eski Intel işlemci kullanıyor diye veya klavye ve mouse ile oynamak istiyor diye oynayamayan çok olmuştu.
Remastered artık = Para ismi alıyor. İnsanlar yanlış anlıyor aslında.

Oyun baştan grafikleri yapılmayacak. 3-4 yenilik düzeltme 2000 Tl bunun adı Remastered oldu.
Sony için bu yıllardır böyleydi zaten. Bluepoint şirketine veriyorlardı PS3 oyunlarını. Onlarda 720p'den 1080p yapıp tekrardan 50 dolara satıyorlarda. 2007'deki PS3'e çıkan Uncharted 1 ile 2015'deki PS4'e çıkan Uncharted 1 Remastered'ı karşılaştırdığınız zaman tek göze çarpan farkın 1080p 60FPS farkı olduğunu anlıyorsunuz. Bluepoint'in Remake diye sattığı Demon's Souls Remake bile aslında tam bir Remake sayılmaz. Gerçi Sony 1 tane bile ara sahnesini değiştirmedikleri Last of Us Part 1'i de Remake diye 70 dolara satmışlardı. Eğer Remake ve Remastered konusunda övülmelik şirket görmek istiyorsanız kenarda Activision, EA ve Capcom duruyor hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı