The Last of Us Part I v1.0.5 yayınlandı

turko35408

Megapat
Makaleler
5
Yer
Konak / İzmir
Daha fazla  
Meslek
Elektronik teknisyeni
38 GB'lık güncelleme. :) Bayağı iddialı bir güncelleme olsa gerek.

2023-05-10_05-07-59.png

Sistemlerdeki performansını öğrenebilsek keşke. Bu kadar update geliyor ama güncel sistemler dışında kimse oynayamıyor rahat rahat.
Bakabilirsiniz hocam, CPU'ya bağlı senaryoda performans artışı olmuş baya. 2-3 patche toparlar umarım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adamların umurunda değiliz ki. The Last of Us marka oldu artık. Dizisi var, Remastered, remake, part1 gibi sürümleri var. Baktılar 2.oyun bekledikleri ilgiyi almadı, ilk oyunun suyunu çıkartana kadar uğraştı Sony. Üst seviye oyunculara hitap ediyorlar. 1000-2000 kişi rahat oynasın gerisi önemli değil biz paramıza bakarız kafasındalar. Ubisoft bu kadar değil be kardeşim! Şayet 3000 ve 4000 serisi bir kartınız ve 12-13.nesil I7-I9 işlemciniz yoksa bu oyunu rahat oynayamazsınız. Paranın esiri olmuşlar.

@partylikeits1941 4080'le oynasınlar bir zahmet ama daha eski ekran kartları için almadan önce her update için yeni video arayacağız. :D
Tamam hocam da dikkat ederseniz 4080 ile 10700F 1440p'de test edilmiş. Özel olarak CPU'ya bağlı bir senaryo oluşsun diye de 1440p'de test gerçekleştirilmiş. Olay bu aslında esasen. Nihayetinde bakarsanız 4080 için yeterli olmayan bir CPU kombinasyonunda dahi önceki patchler ile kıyasında performans artışı var, bir şeyler düzeltilmiş yani. Orada 4080'e takılmamak gerek.

Ben akşam 49 GB Update indirdim oyuna. Benim en çok sinir olduğum şu gölgelendirme olayı. Arkadaş o kadar Update geldi. Bu kadar yavaş gölgelendirme ilerlemesimi olur ya. Ama oyun öncekine göre artık akıcı oynanıyor. Bayağı düzeldi yani.

Geri
Yukarı