The Last of Us Part II hakkındaki düşünceleriniz

Evet, ben de yarın TLOU2 alacağım :) hikayesini biliyorum ama kendim deneyemeden olmaz zaten 214 TL gibi uygun bir fiyatta. Sizin oyun hakkında görüşleriniz neler?

Oyun mekanikleri, grafikler ve oynanış üzerine başka oyun yok zaten. Hikayenin berbatlığı can sıkıyor. Ama her insanın deneyimlemesi gereken bir oyun tabii ki.

Başyapıt bir oyun,almanızı tavsiye ederim.
Oynanışı ile sizi tatmin edecek.
Yurtdışındaki gibi 60 birim olsaydı şiddetle önerirdim ama 214 TL pahalı.

Evet, ben de yarın TLOU2 alacağım :) hikayesini biliyorum ama kendim deneyemeden olmaz zaten 214 TL gibi uygun bir fiyatta. Sizin oyun hakkında görüşleriniz neler?

Ben Disc'ini aldım 320 liraya bir hafta sonra indirim geldi. Ama benim aldığım sürüm de Türkçe menü, altyazı ve dublaj desteği de var. Acaba PlayStation Store'dakinde de var mı? Eğer varsa çok pişman olurum. Oyunla ilgili spoiler vermek gibi olmasın ama üzüleceğin bir şey olacak. Ben senaryonun öyle olmasını hiç istemezdim. Hem de başlarda. Bir de kadın kadına cinsellik özendiriliyor. Yani böyle ahlaksızlıklarla böylesine güzel bir yapıtı neden kirlettiler diye düşünüyorum. İnsan hemcinse aşk sevgi besler mi? Cinsi yakınlık duyar mı? Hem çok aptalca hem de çok çirkin. Ama her şeyi elinde tutan küresel güçlerin bu konu ile ilgili bazı amaçları var belli ki. İnsanların homoseksüel olmasının onlara nasıl bir faydası dokunur o da ayrı bir muamma. Sonuç her ne olursa olsun bu durumun özgürlük adı altında lanse edilmesine karşıyım. Bu asla kabul edilebilir bir davranış değil. Böyle insanların dışlanması taraftarı da değilim, insanların his ve duygularına pranga vuramazsınız evet doğru ama eğer bu insanların böyle dürtüleri varsa onları tedavi etmek için gereken yapılmalı. Sonuçta bazı insanlarda katil olma dürtüleri var. Bunu kontrol edemedikleri için onları haklı görebilir miyiz? İşte bugün özgürlük adı altında bu ahlaksızlıklara göz yumulursa ileride cinayet dürtüleri olanlarda haklı olduklarını iddia edecek. Ve zamanla çoğalan bu ahlakı yıkım bir seviyeden sonra sosyal kaosa dönüşecek. İşte asıl Last of Us o zaman gelecek. İnşallah öyle bir sonumuz olmaz. Saygılarımla...

Yeni konular

Geri
Yukarı