The Last of Us Part II'den görseller

@Lintos isterseniz size özel oyun önerisi yapabilirim. Bir dakika, Cem Yılmaz moduna geçiyorum.
Ne vereyim abime? (!)
Şaka bir yana ne tür canınız çekiyor şu an?

Ben biraz Pintipanda'nın etkisinde kaldığınızı düşünüyorum. Kendisini çok severim ve izlerim. Fakat bir kere TLOU2 videosuna denk geldim. Adam her oynadığı saniye oyuna laf atıyor. Oyuna çok fazla kin dolmuş bir şekilde oynamış gibi oyunu. Birinden izlersem kesinlikle Easter GamersTV olurdu. Oyunu resmen yaşayarak oynuyordu. Aslında hikayesini çoğu oyundan ayıran şey o "Vicdan" olayı hocam. Alışılmadık bir hikaye olduğu için çoğu kişi tuhafsadı, sevmedi hikayeyi.

Easter'ı severim de Hollywood filmlerindeki gibi çeviri yapması oyunlarda beni aşırı sinir ediyor nedense.

Ben oyunu yorumsuz izledim(savaş sahneleri felan yoktu)8 saat izledim bitti bir süre etkisinden çıkamadım, gayet iyi bir oyun. Pintipanda bayağı abarttı oyunu beğenmeyebilirsin ama bu kadarda sövülmez.

Easter'ı severim de Hollywood filmlerindeki gibi çeviri yapması oyunlarda beni aşırı sinir ediyor nedense.
Şahsen benim hoşuma gidiyor. Dümdüz çevirse bence izleyenler sıkılabilir. Kendi tarzında anlatması izleyicileri kendine çekiyor bence.

Filigran modu nasıl oluyor?

Hepsini aldım 1 yıllık duvar kağıdı çıktı teşekkürler.
Metro serisi bittikten sonra TLOU serisine yeniden başlayacağım büyük ihtimalle. İkinci sefere daha duvar kağıtlık ve hoş resimler çıkaracağıma inanıyorum Resim modunu hiç kullanmamıştım, bu sefer çok güzel bir şekilde kullanmayı planlıyorum.

Hocam o konuyu açarsanız etiketler misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…