The Last of Us PC için nasıl indirilir?

İşletim sistemi
Windows 10

mehmetickalu

Hectopat
Daha fazla  
Az önce canım bir anda The Walking Dead 1. sezonunun dünyasındaymış gibi her açıdan mükemmel olan bir salgın hayatta kalma oyunu oynamak istedi ve aklıma tabii ki de The Last of Us geldi sonra da oynayamayacağımı fark edip izleyim dedim ve sinirlendim ama daha sonra ise belki PC için vardır dedim ve kısa bir araştırma sonrası disslike sayısı beğeni sayısından çok olan çocukların videoları karşıma çıktı içime sinmedi onların dediklerini yapmak şimdi ise buradayım nasıl indirebilirim bir yolu var mı?

Not: Sistem gereksinimlerine baktım yazanlar doğru ise 2. oyunu bile Ultra grafiklerde açabilecek bir sistemim var.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcin ne? Rehberime bakabilirsin.

@Traviss Bickle

Bir arkadaş böyle bir rehber yapmıştı ama iyi bir işlemciye ihtiyacınız var.

Az önce canım bir anda The Walking Dead 1. sezonunun dünyasındaymış gibi her açıdan mükemmel olan bir salgın hayatta kalma oyunu oynamak istedi ve aklıma tabii ki de The Last of Us geldi sonra da oynayamayacağımı fark edip izleyim dedim ve sinirlendim ama daha sonra ise belki PC için vardır dedim ve kısa bir araştırma sonrası disslike sayısı beğeni sayısından çok olan çocukların videoları karşıma çıktı içime sinmedi onların dediklerini yapmak şimdi ise buradayım nasıl indirebilirim bir yolu var mı?

Not: Sistem gereksinimlerine baktım yazanlar doğru ise 2. oyunu bile Ultra grafiklerde açabilecek bir sistemim var.

O seri PS için özel yani oynaman çok zor 1. oyunu belki PS3 emülatörle oynarsın ama emulatör olduğu için pek akıcı olmayacaktır.

2'yi oynayamazsın. Yanlış bilgi. PS3 emülatörü üzerinden oynanıyor. TLOU2 ise sadece PS4'te var. Rehberde de yazıyor ama ben yine söyleyeyim, @Traviss Bickle hocamız 2080 Super ve Ryzen 9 3900x ile 35-50 FPS arası oynamış. Ultra grafiklerde 2. oyunu açamazsın yani :)

@Traviss Bickle hocamın rehberi var 🙂

İşlemcin ne? Rehberime bakabilirsin.

Hocam sizce 5600X ve 2060S ile oynanır mı?

2'yi oynayamazsın. Yanlış bilgi. PS3 emülatörü üzerinden oynanıyor. TLOU2 ise sadece PS4'te var. Rehberde de yazıyor ama ben yine söyleyeyim, @Traviss Bickle hocamız 2080 Super ve Ryzen 9 3900x ile 35-50 FPS arası oynamış. Ultra grafiklerde 2. oyunu açamazsın yani :)
2. oyunu açabilirsin demedim ki? Zaten rehberde ilk oyundan bahsediyorum. Yanlış bilgi verdiğim falan yok. Ayrıca örnek olarak beni vermeyin diye kaç kere demem lazım? @Darth.Vader 3600X ile 35-40 FPS alıyor.

Sanırım bana dememişsiniz... Eğer öyleyse, özür dilerim. @mustaine

Hocam sizce 5600X ve 2060S ile oynanır mı?
Evet, çok rahat oynanır. 3600X bile rahat oynatıyor yahu.

Yeni konular

Geri
Yukarı