The Last of Us PC'ye geliyor!

Basit bir konuyu öyle güzel işliyor ki insan film gibi izliyor.

Tek üzen yanı part 2'deki bazı şeyleri koymamaları yani kaçınma hareketleri vs.

Evet arkadaşlar o da geliyor sonunda Sony tüm oyunlarını getiriyor PC'ye 600 TL'den çıktı. Düşünceleriniz neler?
Hayal kırıklığına uğradım açıkçası. Çok pahalı çok. Bugün eve geldim dedim bi bakayım. Bi gördüm last of us çıkış tarihi fln belli olmuş girdim steame. Fiyatı görünce şöyle bir tokatı yedim oturdum aşağı. Sonra beklediğim indie bir korku oyunu vardı ona baktım 200 tl den çıkmış. O kadar dokundu ki gidip konu açtım bu konuda tartışalım diye. Ama param olursa 600 tl den almayı planlıyorum battı balık yan gider.

Bu oyunun yeniden yapım olarak piyasaya çıkıp bir de üstüne 600 TL olması bana çok saçma geldi. Aynı oyunu üçüncü çıkarışları bu. İlk başta PS3'e çıktı, sonra PS4 için yeniden düzenleme olarak piyasaya çıktı, şimdi de PS5 ve bilgisayar için yeniden yapım olarak tekrar çıkıyor. Oyunun PS4 için yapılan yeniden düzenlemesi hâlâ iyi görünüyorken tekrar yeniden yapım olarak piyasaya çıkarmalarının hiçbir mantığı yok. Muhtemelen "Zaten bu oyunu PS5 ve bilgisayara çıkaracağız, çıkarmışken de yeniden yapım olarak çıkaralım bari de 10 senelik oyunu yüksek fiyattan çıkardığımız için kimse kızmasın." diye düşündüler. God of War, 329 TL fiyata sahipken bu oyunun 600 TL'yi hak ettiğini düşünmüyorum.

Bu oyunun yeniden yapım olarak piyasaya çıkıp bir de üstüne 600 TL olması bana çok saçma geldi. Aynı oyunu üçüncü çıkarışları bu. İlk başta PS3'e çıktı, sonra PS4 için yeniden düzenleme olarak piyasaya çıktı, şimdi de PS5 ve PC için yeniden yapım olarak tekrar piyasaya çıkıyor. Oyunun PS4 için yapılan yeniden düzenlemesi hâlâ iyi görünüyorken tekrar yeniden yapım olarak piyasaya çıkarmalarının hiçbir mantığı yok. Muhtemelen "Zaten bu oyunu PS5 ve bilgisayara çıkaracağız, çıkarmışken de yeniden yapım olarak çıkaralım bari de 10 senelik oyunu yüksek fiyattan çıkardığımız için kimse kızmasın." diye düşündüler. God of War, 329 TL fiyata sahipken bu oyunun 600 TL'yi hak ettiğini düşünmüyorum.

Aynı oyunu 3 kere çıkarmalarına bende katılıyorum. PS3 eski nesil olsa da 2014 de çıkan Remastered hala iyi buna bence de gerek yoktu 2.oyunun başarısızlığı için buradan para kazanmak istiyorlar da olabilirler. Yine de gereksiz oldu remake onun yerine Remastered da gelebilirdi. Fiyat olarak da doğru değil bana kalırsa Remastered 200 TL'den satılırken remake 700 TL. Remastered'ı getirip 300 - 350 TL'den satabilirlerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı