The Last of Us Update 1.8 bugün mü çıkacak?

Daha güncelleme fırsatım olmadı grafikte VRAM kullanımı düşmüş mü?

Maalesef aynı tas aynı hamam VRAM kullanımı güya sözde 4 GB olacaktı ama şu an benim PC'de en düşük ayarlarda bile 5 GB korkunç bir PC portu oyun resmen oyun nasıl port edilmez semineri veriyor resmen daha nasipte varsa gölgelendiriciler oluşturulacak %23 şu an yazarken ve oyun güncel son sürüm.

Maalesef aynı tas aynı hamam VRAM kullanımı güya sözde 4 GB olacaktı ama şu an benim PC'de en düşük ayarlarda bile 5 GB korkunç bir PC portu oyun resmen oyun nasıl port edilmez semineri veriyor resmen daha nasipte varsa gölgelendiriciler oluşturulacak %23 şu an yazarken ve oyun güncel son sürüm.

Oyundan atma sorunu düzeldiyse bile şükür edeceğim oyundan atıyor mu?

Oyundan atma sorunu düzeldiyse bile şükür edeceğim oyundan atıyor mu?

Oyunu ilk kez açtığınızda karşınıza çıkan shader yükleme esnasında meydana gelebilecek bir kilitlenme düzeltildi.
- Oyun sırasında rastgele meydana gelebilen bir çökme sorunu düzeltildi.
- CPU kullanımını azaltmak için doku akışı güncellendi.
- DualSense ve Xbox One kontrolcülerinin analoglarının çalışmamasına neden olan bir sorun düzeltildi.
- Hem ana hem de oyun içi "seçenekler" menüsünde gezerken gereksiz ses efektlerinin oynatılmasına neden olan bir sorun düzeltildi.
- VRAM kullanımını doğru bir şekilde görüntülemek için çeşitli ayarlar yapıldı.
- Bazı eserlerin ve silah görünümlerinin dokularının düzgün şekilde işlenememesine neden olan bir sorun düzeltildi.

Cpu kullanımı 90larda geziyordu güncelleme öncesi nihayet bu güncelleme sonrasında cpu kullanımı 50lerde dolaşıyor artık. Ancak oyun 60fps'te çalışmasına rağmen hala 30 fps gibi gözüküyor.

Güncelleme öncesi.

Screenshot_20230408_020915_Photos.jpg

Güncelleme sonrası.

20230408_020830.jpg

Oyun hem yağlı boyaya döndü hem de şu gölgelerini oluştururken donuyor. Ben umudu kestim arkadaşlar. Oynayabilen varsa ne mutlu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı