The Last Of Us v1.0.4.0 yaması yayınlandı

Yorumları okudum 4 sayfa üşenmeden ve şimdi oyunu güncellemeye korkuyor.

ıron Galaxy port firmasına en derin duygularımla küfürlerimi iletiyorum​

Yorumları okudum 4 sayfa üşenmeden ve şimdi oyunu güncellemeye korkuyor.

ıron Galaxy port firmasına en derin duygularımla küfürlerimi iletiyorum​

Hocam suç sadece Iron Galaxy'de değil ki. Hatta en büyük suç bence Naughty Dog'ta. PS oyunları PC oyunlarına göre daha farklı kodlar kullanıyor ve Iron Galaxy gibi PS konusunda tek tecrübesi Uncharted olan bir firmaya vermeleri kendi suçları. Kendileri bir ekip kurup yapabilirelrdi ya da Spider-Man portunu yapan ekibe verebilirlerdi.

Hocam suç sadece Iron Galaxy'de değil ki. Hatta en büyük suç bence Naughty Dog'ta. PS oyunları PC oyunlarına göre daha farklı kodlar kullanıyor ve Iron Galaxy gibi PS konusunda tek tecrübesi Uncharted olan bir firmaya vermeleri kendi suçları. Kendileri bir ekip kurup yapabilirelrdi ya da Spider-Man portunu yapan ekibe verebilirlerdi.
Bence üşengeçlikten ve kaynakları verimli kullanmak adına projeyi başka bir firmaya iteledirler (Iron Galaxy), üzerine de iyi bir ücret teklif ederek arkalarına bakmadan bu işi kapattılar sanırım. Şimdi de sıkıntısını yaşıyorlar bunun.

Bence üşengeçlikten ve kaynakları verimli kullanmak adına projeyi başka bir firmaya iteledirler (ıron Galaxy), üzerine de iyi bir ücret teklif ederek arkalarına bakmadan bu işi kapattılar sanırım. Şimdi de sıkıntısını yaşıyorlar bunun.

Vallahi.

nixxes software dediğiniz port firması ve bence oldukça iyi pir iş çıkardılar Marvel's Spider-Man Remastered portunda bu kadar fazla sorunu bana asla yaşatmadı Marvel's Spider-Man Remastered​

Bu oyun tek bana kıyak geçiyor sanırım.

Dosya Ekleri

• ss.png
    ss.png
    952,6 KB · Görüntüleme: 59
Haziran temmuz gibi düzelir diye düşünüyordum fakat kayda değer hiçbir ilerleme katedemediklerini gördükten sonra minimum 1-1.5 yıl sonra tam kıvamına gelecekmiş gibi düşünüyorum.

Öyle bir hevesim kaçtı ki tekrar kurmakla uğraşmak bile istemiyorum düzelip düzelmediğini görmek için. Sorun yaşamadığıyla ilgili yorum yapan arkadaşlar sistemlerini de yazsalar da herkes anlasa nedenini. 4090 kullanıp sonra buraya gelip sorun yaşamadım diye ahkam kesmenizin anlamı yok. Sistemleriniz bu seviyelerdeyse optimizasyon kaynaklı hiçbir sorunu günümüzde zaten hissetmezsiniz. Bu oyunun başarısı değildir ve sadece sisteminizin gücünden dolayıdır.

Geri
Yukarı