The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom için Yuzu vs Ryujinx

Evet, haklısınız. Beklemek gerekli her şeyin tam oturması için. Güncellemeler falan çıktıkca performans artacaktır.

Emulatorler AMD kartlarda çok daha optimize çalışıyor Vulkan API'sinden dolayı. Zaten çoğu emulator Vulkan render desteği olduğu için NVIDIA kartlardan daha iyi çalışır oyunlar AMD kartlarda.

3090 ile 30 FPS olayına katılmıyorum. Patch yapılması lazım.

Rehber bile yapmışsınız çoktan, güncellemeler falan tam oturunca kurayım ryujinx üstünden o zaman. İnceleyeceğim mutlaka.

Rehber bile yapmışsınız çoktan, güncellemeler falan tam oturunca kurayım ryujinx üstünden o zaman. İnceleyeceğim mutlaka.

@Elio Talvinen bu forumda emulator güven sertifikamı geçen tek kullanıcıdır. Rehberinden yola çıkarak oyunu rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Bir sorununuz olduğunda şak diye çözeriz.

Benim sistemim ile 1080p ile ve yamalar oturunca ne kadar performans alabilirim sizce?

Rahat 50 üstü alırsınız. DirectX12 yerine Vulkan kullanın.

Şu an bence deneyin. 30 üstü alabilirsiniz bence.

Şu an test amaçlı denenebilir. Hocamın rehberini buraya gereksiz yere yazmama gerek yok bana kalırsa. Rehberde ki adımları uygulayın. Oyun hazır hale geldiğinde emulator ayarlarını beraber yaparız.

Şu an bence deneyin. 30 üstü alabilirsiniz bence.

Deneyebilirim fakat rehberde bir detay dikkatimi çekti, jiroskop bulunan bir gamepad. Bende bulunmayan bir gamepad mevcut. Cemu'da bir şekilde hallediyordum botw oynarken. Çok sorun çıkarır mı?

Deneyebilirim fakat rehberde bir detay dikkatimi çekti, jiroskop bulunan bir gamepad. Bende bulunmayan bir gamepad mevcut. Cemu'da bir şekilde hallediyordum botw oynarken. Çok sorun çıkarır mı?
O kısma gelene kadar oynarsınız. Bi kaç yerinde istiyor oyunun.

O kısma gelene kadar oynarsınız. Birkaç yerinde istiyor oyunun.

Ryujinx içinde bunu bypass edebilen bir sistem mevcut mu? Cemu içinde bunu yapabiliyordum diye hatırlıyorum. Uzun süreler oynamak istiyorum yeni Zelda oyununu.

Yeni konular

Geri
Yukarı