The Long Dark DLC'si 56,25 TL'ye alınır mı?

Sergen Saruhan

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5500
Ekran Kartı: Asrock RX 6600
Ram: 16 GB
Anakart: Asrock B550M-HDV
Arkadaşlar Steam kütüphanemde The Long Dark var. DLC de almak istedim ama (indirimli) fiyatı 211 TL.
PC Xbox'da The Long Dark 116 ve DLC 56,25 TL.
Xbox'dan oyunu ve DLC almak mantıklı mı?

Merhabalar dostum, The Long Dark alanında gayet güzel bir oyun, eğer o havayı atmosferi seviyorsan, oyundan keyif alıyorsan dlc için özellikle 56,25'te özellikle steam dolara geçmişken gayet mantıklı fiyatlar. Ama en mantıklısı spoiler yemeden youtube'tan videolarına bakabilirsin yorumlara bakabilirsin, almadan hemen önce.

Merhabalar dostum, The Long Dark alanında gayet güzel bir oyun, eğer o havayı atmosferi seviyorsan, oyundan keyif alıyorsan dlc için özellikle 56,25'te özellikle steam dolara geçmişken gayet mantıklı fiyatlar. Ama en mantıklısı spoiler yemeden youtube'tan videolarına bakabilirsin yorumlara bakabilirsin, almadan hemen önce.
The Long Dark da 50 saatim var YouTube da Pintipanda nın The Long Dark yayınlarını sürekli izlerim. Benim sorum şu Steam de The Long Dark var bende ama DLC pahalı 211 TL Xbox mağazasından alırsam oyun + DLC 172 TL oluyor.

Mantıklı. Oyunda play anywhere ibaresi var yani PC'den de oynayabilirsiniz. Eğer sorun yaşarsanız desteğe yazın çözerler.
Usta geç gördüm. Kusura bakma bisey soracam.
Oyunda play anywhere var ama dlc de öyle yazmıyor. Onu da alıcam sıkıntı olur mu ? Oyunda o ibare var dlc de olması da gerekmiyor mu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı