QJ Motor nasıldır?

• Konuyu başlatan YeL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 15B
Dostum ben aldım gayet memnunum hiçbir sıkıntısı yok servis hemen ilgileniyor parça sıkıntısı sıfır parçalar bayilerde var sonuna kadar eğer daha almadıysan gönül rahatlığıyla alabilirsin tek sorunu arka lastik biraz ince 125liğe göre ama beklentine bağlı.
Hocam bir kaç aydır motoru kullanıyorsunuz sanırım şuanki yorumunuz nedir

Hocam birkaç aydır motoru kullanıyorsunuz sanırım şu anki yorumunuz nedir?

1.seneme Temmuz'da gireceğim geçen temmuz aldım çok mutluyum hiçbir sıkıntısı yok bir tek arka fren hortumum sanırım hava kaçırıyor onu değiştirmem lazım onun dışında hiçbir sıkıntısı yok kullanıyorum sıkıntısız servise randevu alıyorum hemen ilgileniyorlar 3 ay yattı motor çalıştırdım tek marşta aldı.

1.seneme Temmuz'da gireceğim geçen temmuz aldım çok mutluyum hiçbir sıkıntısı yok bir tek arka fren hortumum sanırım hava kaçırıyor onu değiştirmem lazım onun dışında hiçbir sıkıntısı yok kullanıyorum sıkıntısız servise randevu alıyorum hemen ilgileniyorlar 3 ay yattı motor çalıştırdım tek marşta aldı.
Tamamdır çok teşekkür ederim

Bir şey daha sormak istiyorum, yedek parça ile ilgili bir sorun yaşadınız mı

Son düzenleme:
Tamamdır çok teşekkür ederim.

Bir şey daha sormak istiyorum, yedek parça ile ilgili bir sorun yaşadınız mı?

Hocam şöyle açıklayayım servise gidince bir sürü pert srk 125s gördüm hepsini yapıyorlardı parçalar zaten gözünüz önünde binlerce var dediğim gibi bir sıkıntı çıkarsa bile direkt yapıyorlar ben bir sıkıntı çıkıcağınıda düşünmüyorum bu motorla ilgili.

Eğer parçaları da sipariş vermek istersen srknın bütün parçaları burada

Son düzenleme:
Hocam şöyle açıklayayım servise gidince bir sürü pert srk 125s gördüm hepsini yapıyorlardı parçalar zaten gözünüz önünde binlerce var dediğim gibi bir sıkıntı çıkarsa bile direkt yapıyorlar ben bir sıkıntı çıkıcağınıda düşünmüyorum bu motorla ilgili.

Eğer parçaları da sipariş vermek istersen srknın bütün parçaları burada.

Hocam günceller misiniz bende almayı düşünüyorum s versiyonu ile r versiyonu arasındayım önerir misiniz ilk motorum olacak.

Geri
Yukarı