The Long Dark'ın 4.79 GB olması normal mi?

Makaleler
20
Merhabalar. Geçen yıl Steam'den The Long Dark'ı almıştım ve indirip oynamak bugüne kısmetmiş. Oyunu şimdi indirmeye başladım ama şaşırtıcı biçimde dosya boyutu 4.79 GB. Oyunda zaten pek grafik yok ama ben dosya boyutunun daha fazla olabileceğini düşünmüştüm. Farklı sezonlar var ve bu indirdiğim oyunda tüm sezonlar içinde mi? Ayrıca The Long Dark'ın çıkacak başka sezonu kaldı mı?

Steam'da 7 GB olduğunu söylüyor. Epic Games üzerinden oynamıştım orada da 7-8 GB arasıydı.

Dosya Ekleri

• TLD.PNG
    TLD.PNG
    728,2 KB · Görüntüleme: 46
Merhabalar. Geçen yıl Steam'den The Long Dark'ı almıştım ve indirip oynamak bugüne kısmetmiş. Oyunu şimdi indirmeye başladım ama şaşırtıcı biçimde dosya boyutu 4.79 GB. Oyunda zaten pek grafik yok ama ben dosya boyutunun daha fazla olabileceğini düşünmüştüm. Farklı sezonlar var ve bu indirdiğim oyunda tüm sezonlar içinde mi? Ayrıca The Long Dark'ın çıkacak başka sezonu kaldı mı?
Adam 500MB GTA 5 istiyor galiba .

Steam'da 7 GB olduğunu söylüyor. Epic Games üzerinden oynamıştım orada da 7-8 GB arasıydı.
Hayır hocam Steam'de 7 yazdığına bakmayın. İndirmeye başlarken tam olarak kaç GB olduğu yazıyor.

Farklı sezonlar var ve bu indirdiğim oyunda tüm sezonlar içinde mi? Ayrıca The Long Dark'ın çıkacak başka sezonu kaldı mı?
İlk 3 sezonu indiriyorsunuz. 4 ve 5 daha çıkmadı, çıktığında güncellemeyle boyutu artar.
4. sezon neredeyse bitmiş bu arada, Mart geliştirici günlüklerinde yazıyor.

Hocam her yeni sezonda boyutu artıyor. 2021 sonlarında 4. sezonun çıkmasını bekliyorum. 5. sezon da 2023 gibi çıkar. Normal de bu oyun çoktan bitmişti fakat 1 ve 2. sezonları yeniden kurguladılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı