The Man In The High Castle sahnesindeki sözleri yazılı hale getirebilir misiniz?

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Arkadaşlar, The Man In The High Castle dizisinde, YouTube'da gösterdiğim sahnede Almanca konuşuluyor. Bunları proje için yazıya çevirmem gerekli yardımcı olur musunuz? (Dizide Almanca altyazı seçince burayı yazıya dökmüyor denedim.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şey.. Yanlış mı görüyorum yoksa zaten Almanca konuşmasının İngilizce altyazısı video içerisinde mevcut değil mi? Sana bunun script dosya hali mi lazım? Öyleyse üşenme sahneyi tek tek durdur, en kötü elle yaz böyle. Yoksa bu Almanca konuşmanın Türkçe'si mi lazım? Öyleyse İngilizce altyazıdan çeviri yapılabilir.

Şey.. Yanlış mı görüyorum yoksa zaten Almanca konuşmasının İngilizce altyazısı video içerisinde mevcut değil mi? Sana bunun script dosya hali mi lazım? Öyleyse üşenme sahneyi tek tek durdur, en kötü elle yaz böyle. Yoksa bu Almanca konuşmanın Türkçe'si mi lazım? Öyleyse İngilizce altyazıdan çeviri yapılabilir.
Hocam, İngilizce hâli mevcut ama bana konuşmanın tam olarak Almanca şeklinde yazılı hâli lazımdı. Ses Almanca diye Almanca altyazıya yazı olarak eklememişler. Dinleyerek yazmaya çalıştım bir şekilde.

Biraz geç cevap oldu ama burası çok kullandığım bi yer değildi ve bi' esti kafama girdim baktım en son buraya mesaj atmışım kalmış böyle ayıp olmuş belki birinin işine yarar diye bırakalım reddit'ten buldum.

Deutsch:
Volksgenossen,

Sie sind hier zusammengekommen um Gerechtigkeit einzufordern. Aber unser geliebter Führer, Adolf Hitler, wurde nicht durch eine ausländische Macht ermordet, sondern von Verrätern aus unserer Mitte. Der Rädelsführer dieser Verräter, Martin Heusmann, hat versucht Sie zu täuschen. Er hat versucht selbst die Macht zu ergreifen. Aber sein Verrat wurde aufgedeckt durch einen meiner getreuesten Männer, Obergruppenführer John Smith. Das Reich dankt ihnen, das Reich salutiert ihnen.

...

Lassen Sie dies als Warnung dienen. Für jeden der sich uns entgegenstellt, von außen oder von innen, weil das Tausendjährige Reich kann nicht getäuscht werden und kann niemals zerstört werden!

English:
Compatriots, you have gathered here to demand justice. But our beloved Führer, Adolf Hitler was not murdered by foreign powers, but by traitors in our midst. The leader of these traitors, Martin Heusmann, tried to deceive you. He tried to assume power. But his plot was exposed by one of our most loyal men, Obergruppenführer John Smith. The Reich thanks you, the Reich salutes you.

abillion "Sieg Heils!"

Let this be a warning to all who oppose us, from the outside or the inside, for the thousand-year Reich can not be deceived and can never be destroyed!

Geri
Yukarı