The Outer Worlds Steam'e Geldi

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
İndirimle çıkmış ama bence halen daha fiyatı yüksek.

Gerçekten çok güzel bir oyun ama diyalog fazla. Okurken içim bayılıyor.
RPG olduğu için normal. RPG'lerdeki ana amaç rol yapmak ve bu da en iyi konuşmalar sırasında yapılıyor. Sadece sol tıka basıp oyuna giriş yapacağım bir oyun yapsalar bile severim; hikayesinin iyi olması yeterli. :)

RPG olduğu için normal. RPG'lerdeki ana amaç rol yapmak ve bu da en iyi konuşmalar sırasında yapılıyor. Sadece sol tıka basıp oyuna giriş yapacağım bir oyun yapsalar bile severim; hikayesinin iyi olması yeterli. :)
RPG'nin ne olduğunu biliyorum tabii ki :) Bu oyunda aşırı diyalog var sadece. Rol yapmaya gerek kalmadan, karşı tarafı uzun uzun dinlemek zorunda kalabiliyoruz. Diyalogları atlamakta istemiyorum açıkçası. Bu yüzden benim için işkence haline dönebiliyor. Yoksa RPG oyunlarını çok severim.

Outer World değeri pek bilinmeyen oyunlardan bence.

Outer World değeri pek bilinmeyen oyunlardan bence.
Speedrun videosunda iyi eğlenmiştim. Yapımcıları hoş. Kendim henüz üşenmekten ilk görevi yapıp oyunu bıraktım ama bir ara bitireceğim. :D

Bu oyunda aşırı diyalog var sadece.
Genelde tercih meselesi sanırım. Ben oynanış kısımlarından nefret etmeye başladım hafiften. Konuşma dinlemesi veya (yazılı bir metin varsa) okuması çok daha ilginç geliyor. :D

150 TL yerine çok daha iyi bir indirimle giriş yapsaydılar daha iyi olabilirdi. :(

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı