The Quarry şu an ücretsiz mi?

1kOLwJw.jpeg

Birisi bu fotoğrafı atmış.

Acaba 1. bölümü bitirip demo olup olmadığını anlayıp bize dönüş yapma şansınız var mı?
Oynamaya başladım hocam haber vereceğim.
Aynı menüyle karşılaştım. Mağazaya git dediğimde sadece bir 80'ler filtre DLC'si karşıma geliyor. Normalde oyunun sayfası gelmesi gerekiyordu. Anlayamadım gitti. Aslında Demo değil ama demoymuş gibi davranıyor anladığım kadarıyla. @Atar68

Son düzenleme:
Oynamaya başladım hocam haber vereceğim.
Aynı menüyle karşılaştım. Mağazaya git dediğimde sadece bir 80'ler filtre DLC'si karşıma geliyor. Normalde oyunun sayfası gelmesi gerekiyordu. Anlayamadım gitti. Aslında demo değil ama demoymuş gibi davranıyor anladığım kadarıyla. @Atar68

Yani oyunu oynamaya devam edemiyorsunuz ama aynı zamanda satında alamıyorsunuz doğru mu?

Merak eden arkadaşlar için;
Oyunun ücretsiz olarak eklenen versiyonu "demo" olanıymış. Oyunu demo bölümüne koymak yerine, F2p bölümüne koydukları için oluşan bir sorunmuş. Oyunu indirip oynayan arkadaşımdan bilgi.

Merak eden arkadaşlar için;
Oyunun ücretsiz olarak eklenen versiyonu "demo" olanıymış. Oyunu demo bölümüne koymak yerine, F2p bölümüne koydukları için oluşan bir sorunmuş. Oyunu indirip oynayan arkadaşımdan bilgi.

Oyunu alanlardan özür dilerim ama buna çok sevindim :)

Geri
Yukarı