The Quarry şu an ücretsiz mi?

Oyunu alanlardan özür dilerim ama buna çok sevindim :)
Yani hocam kütüphaneden gidecek yakında?
Hocam sanırım oyunun eklediğiniz versiyonu zaten Demo olanı. Gider mi bilmiyorum.
Arkadaşım 60 dakikalık gameplay den sonra ilerleyemediğini söylüyor. Başka deneyen varsa bilgilendirirse sevinirim, net bilgi oluşsun.

Oyunun demosu oldukça kısa olmuş, Türkiye fiyatlandırması da biraz fazla gibi olmuş ekonomi her ne kadar iyi durumda olmasa da, indirim kovalayacağım. Hikayenin devamını merak ettiğim bir oyun. Steam'de bir kullanıcı böyle bir yorum yapmış, yayınlanma tarihi 10 haziran. Büyük ihtimalle demo.

@RRaidyn Hocam emin misiniz? Donanım arşivindeki bir arkadaş ''tüm bölümleri oynuyorum'' demiş. Hatta kütüphanelerinde duran bile varmış. Hatta şöyle demiş biri: ''tekrar satın almaya çalışırsan zaten seni uyarıyor oyuna sahipsin diye.'' Hatta söyleyen kişi foto bile atmış.
Ekran Görüntüsü (987).png

Son düzenleme:
@RRaidyn Hocam emin misiniz? Donanım arşivindeki bir arkadaş tüm bölümleri oynuyorum demiş. Hatta kütüphanelerinde duran bile varmış. Hatta şöyle demiş biri: ''tekrar satın almaya çalışırsan zaten seni uyarıyor oyuna sahipsin diye.'' Hatta söyleyen kişi foto bile atmış.
Ben de kütüphanede duruyor fakat tüm bölümler açılmıyor.

[@Auslandisch ne yaptın oynayabildin mi? Aynı şekilde bende de ücretsiz görünüyor.
Maalesef hocam. Oyun kütüphanemde duruyor ama oynayamıyorum. Tartışma bölümünde 2K hesabını bağlayınca düzeldiğini yazmışlar ama yaparsam gider diye korkuyorum.
Düzenleme: Steam yorumlarında ve tartışmalarda bedava alanlardan bazıları oyunun tam versiyonuna erişebildiğini söylemiş. Birisiyle konuştum oyunu silip yeniden yüklemiş. Ben de deneyeceğim buraya yazarım oynayıp oynayamadığımı.

Son düzenleme:
Oynamaya başladım hocam haber vereceğim.
Aynı menüyle karşılaştım. Mağazaya git dediğimde sadece bir 80'ler filtre DLC'si karşıma geliyor. Normalde oyunun sayfası gelmesi gerekiyordu. Anlayamadım gitti. Aslında demo değil ama demoymuş gibi davranıyor anladığım kadarıyla. @Atar68

Bende oyunu ücretsiz aldım ve 1. kısmını yani demosu bitti gerisi için tüm oyunu satın alman lazım. Tüm oyunu satın almak içinde çok büyük ihtimalle 430 TL verip oyunu tekrar hesabına eklemeleri lazım.

Ücretsiz olan demo oyundu. Ancak Demo oyun yakın bir sürede bypass edildi ve tüm bölümler oynanabilir hale geldi.

Bu nedenle yayıncı Demo sürümü Steam'den kaldırdı.

Not: Oyun'da Denuvo mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı