"The Rockstar Games Services are unavailable" hatası

Arkadaşlar RDR2 adlı oyunu bilgisayarıma yükledim açılmadı. Ayarlara bakıp sorunu düzeltip açayım edeyim derken yüklü oyunlarım kısmında GTA 5 yazıyordu. Bilgisayarımla alakası bile yok. Nasıl çözebilirim?

Desktop Screenshot 2023.02.22 - 23.32.16.27.png

Arkadaşlar RDR2 adlı oyunu bilgisayarıma yükledim açılmadı. Ayarlara bakıp sorunu düzeltip açayım edeyim derken yüklü oyunlarım kısmında GTA 5 yazıyordu. Bilgisayarımla alakası bile yok. Nasıl çözebilirim?

Eki Görüntüle 1678836

VPN ile girmeyi deneyin internetinizden kaynaklı aynı şey benim de başıma geldi başka bir yöntemde dosyalara girip belgelerden Rockstar Games Launcher ardından Social Club dosyasını silin ve tekrar deneyin DNS değiştirmeyi deneyin 8.8.8.8 8.8.4.4 güvenli internetiniz açık ise kapatın internette her operatörün yazıyor nasıl kapatılacağı olmaz ise operatörünüzü arayıp IP değişikliği isteyin veya kendiniz modeminizi resetleyin benim de başıma geldi IP değiştirmekten başka çarem kalmadı.

Galiba IP ban atılmış ve CGN havuzunda olduğumuz için de oradaki herkes giremiyor doğal olarak, VPN veya Mobil internet ile girebiliyorum onun dışında sitesine bile girdirtmiyor ayrıca oyun Full bug dolmuş ve oyun dibine kadar batmış.

VPN ile girmeyi deneyin internetinizden kaynaklı aynı şey benim de başıma geldi başka bir yöntemde dosyalara girip belgelerden Rockstar Games Launcher ardından Social Club dosyasını silin ve tekrar deneyin DNS değiştirmeyi deneyin 8.8.8.8 8.8.4.4 güvenli internetiniz açık ise kapatın internette her operatörün yazıyor nasıl kapatılacağı olmaz ise operatörünüzü arayıp IP değişikliği isteyin veya kendiniz modeminizi resetleyin benim de başıma geldi IP değiştirmekten başka çarem kalmadı.

Deniyorum olursa buradayım.

Galiba IP ban atılmış ve cgn havuzunda olduğumuz için de oradaki herkes giremiyor doğal olarak, VPN veya mobil internet ile girebiliyorum onun dışında sitesine bile girdirtmiyor ayrıca oyun Full bug dolmuş ve oyun dibine kadar batmış.

Full bug dolmuş ve oyun dibine kadar batmış derken?

Geri
Yukarı