Netflix The Sandman dizisi çok başarılı

Orhan Genç

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bugün Netflix'in çizgi roman uyarlaması olan Sandman dizisine başladım. İlk 3 bölümünü izledim. Çok başarılı buldum. Beklediğimden daha iyi buldum. Dizi Netflix dizisi gibi durmuyor. Çok kaliteli olmuş. Eğer izleyecek bir şey arıyorsanız kesinlikle bir şans verin derim. Ayrıca her ihtimale karşı belirtmek isterim ki Netflix dizisi gibi durmuyor derken kalite olarak kasetmiştim. Yanlış olmasın biliyorsunuz ki Netflix'in çoğu işi başarısız ve kalitesiz oluyor maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bugün Netflix'in çizgi roman uyarlaması olan Sandman dizisine başladım. İlk 3 bölümünü izledim. Çok başarılı buldum. Beklediğimden daha iyi buldum. Dizi Netflix dizisi gibi durmuyor. Çok kaliteli olmuş. Eğer izleyecek bir şey arıyorsanız kesinlikle bir şans verin derim. Ayrıca her ihtimale karşı belirtmek isterim ki Netflix dizisi gibi durmuyor derken kalite olarak kasetmiştim. Yanlış olmasın biliyorsunuz ki Netflix'in çoğu işi başarısız ve kalitesiz oluyor maalesef.
Hocam konusu nedir? Korku filmi gibi duruyor.

Hocam konusu nedir? Korku filmi gibi duruyor.
1659725095951.png

Korku kategorisinde de yer alıyor ama ben izlemedim bilmiyorum.

Korku temalı hiçbir şey izleyemiyorum. Jumpscare de olsa bazı gerilimleri de korkutacak öğeleri yoksa bende başlamayı düşünüyordum. Fantastik konular bana da hoş geliyor.

Korku dizisi değil. Fantastik bir yapım. Bu sandman adlı karakter rüyaların kralı, rüyaları kontrol edebiliyor insanların rüyalarına falan girebiliyor. Kısaca böyle diyebilirim.
Hocam sadece 3 bölüm izleyip çok beğendim yorumunu yapmak çok doğru değil gibi. Çoğu içeriğin başı ve sonu aynı olmuyor. Mesela Peaky Blinders ilk 3 sezonu çok severken 4. ve 5. sezonu çok severek izlememiştim. Oyun için konuşursak RDR2 oyunun başı çok ağır diye sevmeyip bırakan çok var fakat sonra açılıyor.

Geri
Yukarı