The Sims 4 Oynaması Ücretsiz Hale Geliyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
The Sims 4 Ücretsiz

EA ve Maxis imzası taşıyan popüler sosyal simülasyon The Sims 4, oynaması ücretsiz bir oyun haline geliyor. Bu önemli hareket oyunun 2014 yılında PC’deki orijinal sürümünün çıkışından 8 yıl sonra gelmiş durumda. Şirket, hareketle ilgili olarak, “Yeni hikayeler yaratmak ve keşfetmek için her zamankinden daha fazla oyuncuyu ağırlamaya devam etmekten heyecan duyuyoruz. Sims her zaman […]

Devamı: The Sims 4 Oynaması Ücretsiz Hale Geliyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Akıllıca bir hamle. Bu kadar geç kalmaları bile hata bence. Oyunda yapabildiklerimiz oldukça kısıtlı. Peki içeriği artırmak ve oyunu daha zevkli hale getirmek için ne yapmamız gerek? Ek paket almamız gerek. Bu oyun zaten ek paketler üzerine kurulmuş bir oyun o yüzden sade sürümünün ücretsiz olması bana göre hiçbir şey ifade etmiyor. Doğru düzgün oyun deneyimi yaşayabilmek için satın almanız gereken ek paketlerin fiyatları aşağıdaki görselde...

Bu arada fiyatları eleştirmeyecektim çünkü kur farkı yüzünden her şey pahalanıyor ama bir şey fark ettim. Bazı ek paketler Dolarla veya Euro ile alındığında bile Türkiye fiyatından daha ucuza geliyor.
50 Dolarlık AC Mirage oyununu 329 liraya satan Ubisoft'a selam durun.
50 Dolar = 913 Türk Lirası (15.09.2022)

sims4 ek paket.png

Olması gereken bir şey bence. DLC olmadan sadece devede pire olan bu oyunu ücretsiz yapmaları mantıklı oldu bana göre. Oyuncu sayısı ahım şahım bir artış yaşar mı? Sanmam... Oynayanlar crackli bile olsa oynadı benim gibi...

Zamanında aldığıma pişmanım çünkü oyun DLC'ler olmadan çok boş ve DLC'lerde çok çok pahalı bazen keşke crack indirip oynasaydım diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı