The Sims 4 oyununda sinyal yok yazısı çıkıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Legend27

Hectopat
The Sims 4 oyununu Steam üzerinden aldım. Başlat diyorum Origin'e bağlanıyor ekran siyaha dönüyor ve bir süre sonra ekranda sinyal yok yazısı çıkıyor. Alt + Tab yaptığımda masaüstüne dönebiliyorum. Ekran kaydını alayım dedim. Ekran kaydında oyun başlıyor diye gözüküyor. Ama benim ekranda bir şey yok.
Prosses monitor kaydı: Logfile.rar
Can you run itden baktım sistem yetiyor. Başka oyunları açıp oynayabiliyorum. Bilgili arkadaşlar lütfen yardım etsin. Teşekkürler.

Dosyaları doğrulamayı denediniz mi?

Bir şunu dene; ekran kartını silip tekrar kur:

Dosyaları doğrulamayı denediniz mi?

Bir şunu dene; ekran kartını silip tekrar kur:
Onu denedim en güncel sürümde iken Radeon Software uygulaması açılmıyor. Bende böyle bıraktım.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    711,6 KB · Görüntüleme: 45
Origin'i silip tekrar yüklemeyi denediniz mi?

Ayrıca Oyunun klasörün içinde Game>Bin>'de bulunan "Ts4.par" bir dosya var mı?

Her oyunda yoksa oyunla ilgili bir problem olabilir. Boyutu çok yüksek değilse yeniden kurmayı deneyin. Veya şu paketleri kurulu ise kaldırıp bunu tekrar indirin:

Ayrıca Oyunun klasörün içinde Game>Bin>'de bulunan "Ts4.par" bir dosya var mı?

Her oyunda yoksa oyunla ilgili bir problem olabilir. Boyutu çok yüksek değilse yeniden kurmayı deneyin. Veya şu paketleri kurulu ise kaldırıp bunu tekrar indirin:
Ts4.par diye bir dosya yoktu. Bir Kaç Visual C++ denedim ama yönlendirdiğiniz linkden tekrar deneyeceğim origini silip kuracağım en olmadı uyunu tekrar indireceğim. deniyorum şimdi

Ayrıca oyunun klasörün içinde game>bin>'de bulunan "TS4.par" bir dosya var mı?

VCRedist paketlerini yükledim, Origin'i sildim Steam'le tekrar yükledim. Bütünlük doğrulama falan her şeyi yaptım. Tek oyunu silip tekrar yüklemek kaldı o da olmaz ise ne yapacağımı bilmiyorum. Oyunu iade etmem gerekecek sanırım.
Oyunu pencere modunda açabiliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı