The Sims 4 Ücretsiz Oldu

Ben verilen linke girip giriş yaptıktan sonra tek tıklama ile aldım. Neresi kanser anlayamadım.
Origin'den almaya çalışınca hediye etme seçeneği çıkıyor. 0 euro karşılığında satın al ikonuna tıklayınca sadece hediye gönderme butonu çıkıyor. İstek listesine ekleyip tüm istek listesini görüntüleyip oradan kütüphaneme eklemem gerekti. Son derece saçma.

Cevap gelmemiş. Aynı şeyi soracaktım. Origin'in yabancısıyım. Kampanya bitiş tarihine kadar mı oynayabiliyoruz yoksa kütüphaneye ekleyince tamamen bizim mi oluyor?

Fi tarihinde Nfs Carbon'u da ucretsiz vermislerdi, o zaman kutuphaneye ekleyip unutmustum. Sims 4 icin tekrar giris yaptigimda hala duruyordu indirilebilir olarak. Aksi takdirde sacma olur zaten, demo degil sonuc olarak.

Aksi takdirde sacma olur zaten, demo degil sonuc olarak.
Mesela Steam'de dönem dönem bazı oyunları belli süreyle ücretsiz açtıkları bir kampanya türü var. Süre kısıtı dışında bir kısıtlama olmadan tam sürüm oyunu oynayabiliyorsunuz. Örneğin bir hafta sonu boyunca ücretsiz erişim veriyorlar, indiriyorsunuz, haftasonu bittiğinde yüklü bile kalsa oynanmıyor sanırım. O yüzden sormuştum ama herhalde Sims 4'ün durumu sizin dediğiniz gibi.

Mesela Steam'de dönem dönem bazı oyunları belli süreyle ücretsiz açtıkları bir kampanya türü var. Süre kısıtı dışında bir kısıtlama olmadan tam sürüm oyunu oynayabiliyorsunuz. Örneğin bir hafta sonu boyunca ücretsiz erişim veriyorlar, indiriyorsunuz, haftasonu bittiğinde yüklü bile kalsa oynanmıyor sanırım. O yüzden sormuştum ama herhalde Sims 4'ün durumu sizin dediğiniz gibi.

Ilk defa duydum boyle bir seyi. Cok sacmaymis gercekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı