The Sims 4'ün amacı nedir?

Hetop

Decapat
Bu aralar TYT çalışmaya başladığım için akşamları ağır oyunlardansa kafa dağıtmalık, eğlenceli oyunlar arıyorum ve aklıma Sims 4 geldi(Tüm DLC'lerle birlikle). Oyunun asıl amacı nedir? Oyunun başında karakterler oluşturup onları mı kontrol ediyoruz yoksa hepsinin kendi içinde otomatik bir yaşamı var ve biz onların yaşamlarına mı bakıyoruz? Evlenmek, iş bulmak, evlenecekleri kişiler falan bunları biz mi ayarlıyoruz yoksa hepsi kafasına göre mi takılıyor biraz aydınlatırsanız sevinirim.

Her şeyi sen ayarlıyorsun. Kimi seveceğini, evleneceğini, hangi işe gideceğini simin yerine sen düşünüyorsun. Oyunun açıkçası bir amacı yok, sen kendine bir amaç vermezsen pek anlamlı bir şey değil. Ben genelde kariyere odaklanıp, dükkan açıyorum, zengin oluyorum oyun benim için bitmiş oluyor.

Her şeyi sen ayarlıyorsun. Kimi seveceğini, evleneceğini, hangi işe gideceğini simin yerine sen düşünüyorsun. Oyunun açıkçası bir amacı yok, sen kendine bir amaç vermezsen pek anlamlı bir şey değil. Ben genelde kariyere odaklanıp, dükkan açıyorum, zengin oluyorum oyun benim için bitmiş oluyor.
Ana karakterim dışında diğer karakterleri de kendi isteğimle oluşturabiliyor muyum?

Son bir soru daha soracağım. Oluşturuğum diğer karakterleri de yönetmek zorunda mıyım yoksa kafalarına göre takılabiliyorlar mı?
Oluşturduktan sonra oynamak zorunda değilsin. Istediğin zaman onları bıraktığın yerden devam edebilirsin. Takılabiliyorlar ama onlar diğer NPC simler gibi yaşlanmıyor diye hatırlıyorum. Onların yaşlanması için onları oynamanız gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı