The Slormancer başlamıyor

Magicbaz

Decapat
Merhaba. The Slormancer isimli oyunu Steam'den aldım fakat oyunu başlattığımda yapımcı stüdyo ismi gözüküyor, daha sonra ana menü müziği başlıyor fakat yeşil/mavi bir ekranda bırakıyor beni. Sağ altta da Shift+Tab tuşlarına basarak Steam topluluğuna erişebilirsiniz yazısı çıkıyor ve gitmiyor.

Oyunu sildim yeniden yükledim, yönetici olarak çalıştırmayı denedim, açtım kapattım, dosya bütünlüğünü doğruladım, Alt+Tab yapmaya çalıştım hiçbirinde bir cacık olmadı. Ama pencere moduna aldığım zaman da direkt oyun çöküyor arkadaş. Var mı bunun bir çözümü? Yoksa iade edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
GPU sürücüleriniz güncel degilse güncelleyin. Bunun disinda oyunu bir de yönetici olarak calistirmayi deneyin. Olmazsa, gecici olarak Windows Defender ve antivirüs yazilimini devre disi birakip deneyin.

Bu da olmazsa;

GPU sürücüleriniz güncel degilse güncelleyin. Bunun disinda oyunu bir de yönetici olarak calistirmayi deneyin. Olmazsa, gecici olarak Windows Defender ve antivirüs yazilimini devre disi birakip deneyin.

Bu da olmazsa;

Process Monitor maalesef çalışmadı algılamıyor oyunu, sorun tam olarak şey miş, oyun başlıyor ana menü vs geliyor. Rastgele tıkladığımda belli şeyleri seçebiliyorum ama ekran simsiyah olduğundan göremiyorum. Sürücü için güncelleme desteği kesildi sanırım ama başka oyunlarda böyle problemler yaşamıyorum. Ve bazen 640x480P yaptığımda çalışabiliyor ama oynanmaz duruyor öyle.

Geri
Yukarı