Netflix The Walking Dead 10. Sezonu Netflix'e Geldi!

Diziyi 6. sezona kadar izledim ve daha sonra aylarca bıraktım. Başladığımda ise baştan başlamak istedim fakat bu sefer de 3. sezon "Vali" adlı kişi sinirlerimi bozduğu için devam edemedim. İnşallah devam edebilirsem 10. sezonu da izleriz. 😂

Diziyi 6. sezona kadar izledim ve daha sonra aylarca bıraktım. Başladığımda ise baştan başlamak istedim fakat bu sefer de 3. sezon "Vali" adlı kişi sinirlerimi bozduğu için devam edemedim. İnşallah devam edebilirsem 10. sezonu da izleriz. 😂
6dan devam et zaten 7 de tekrar bırakırsın :d

Alt yazı sorunu nedeniyle kaldırılmış. Netflix'de kalmaya devam et.
Aslında zaten dizinin suyu çıktı da, bunca sezon izledikten sonra sonunu getirmemek olmaz. Bütün ana karakterler
teker, teker saçma bir şekilde diziden ayrıldı. Rick'i öldürmeyip, ortadan yok etmek tamamen saçmalıktı. O saçmalığa Michonne ve Maggie'de uyunca tuz ekmiş oldular.

Arkadaşlar 6 Ekim salı günü yayına girdi hemen 9. bölüme kadar izledim. Meraklanmayın tüm çevirmeler dogru ama alt yazı ilerleyişinde bir sıkıntı var. Ben 1 2 güne geri yayınlanacagını umuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrardan kaldırıldı. Büyük ihtimal altyazının ses ile senkronize olmamasından dolayı. Gerçi gelse bile bir şey ifade etmiyor 16. bölüm yoktu. @Akhun 2021'de 10. sezona ekstradan 6 bölüm eklenicek. 11. sezon ise 2022 de başlayıp 24 bölüm olucak diye hatırlıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı