Netflix The Walking Dead 10. Sezonu Netflix'e Geldi!

Sadece bu sorun bende mi var bilmiyorum ama 3.bölümü izledikten sonra 4.bölümü geçtiğimde bu içerik bölgenizde izlenemiyor gibi bir hata aldım daha sonra TWD sayfasına girdiğimde 10.sezonun kaldırıldığını gördüm. Müşteri hizmetlerini aradığımda bölgenizde izlenebiliyor dedi saçma şeyler önerdi telefonu kapat aç Netflix'i sil tekrar yükle vb ama sonuç hala 10.sezonu bulamıyorum sizde de böyle mi?
The Walking Dead 10.sezon neden Netflix'ten kaldırıldı.

Müşteri hizmetlerini aradım az önce konuştum bana dediği şu an ülkenizde 10.sezon izlenebilir durumda.
Sadece bu sorun bende mi var bilmiyorum ama 3.bölümü izledikten sonra 4.bölümü geçtiğimde bu içerik bölgenizde izlenemiyor gibi bir hata aldım daha sonra TWD sayfasına girdiğimde 10.sezonun kaldırıldığını gördüm. Müşteri hizmetlerini aradığımda bölgenizde izlenebiliyor dedi saçma şeyler önerdi telefonu kapat aç Netflix'i sil tekrar yükle vb ama sonuç hala 10.sezonu bulamıyorum sizde de böyle mi?

Müşteri hizmetlerini aradım az önce konuştum bana dediği şu an ülkenizde 10.sezon izlenebilir durumda.

Tamda 4.bölümü izleyecektim evde internet yok hepsini indirmiştim izleyecektim.

Son düzenleme:

Tamda 4.bölümü izleyecektim evde internet yok hepsini indirmiştim izleyecektim.
10. Sezon yok ki neyini izleyelim :D.

10. Sezon alt yazıda sorun vardı bunu hemen netflix e bildirdim bugün ise sezonun kaldırıldığını görüyorum. Muhtemelen benim gibi çok kişi şikayette bulundu düzeltmek için kaldırdılar diye düşünüyorum. Az önce de neden kaldırıldığını sorduğumda bir sürü bilgi isteyip oyaladılar sorunu en kısa sürede çözeceklerini söylediler.

10. Sezon alt yazıda sorun vardı bunu hemen Netflix'e bildirdim bugün ise sezonun kaldırıldığını görüyorum. Muhtemelen benim gibi çok kişi şikayette bulundu düzeltmek için kaldırdılar diye düşünüyorum. Az önce de neden kaldırıldığını sorduğumda bir sürü bilgi isteyip oyaladılar sorunu en kısa sürede çözeceklerini söyledil

Aynısını bana da yaptılar gün içerisinde düzelteceğiz dediler aga doğum günümde çıktı dizi eve gelemedim sabaha kadar izlerim dedim diziyi kaldırmışlar üzücü...

Netflix de alt yazıda hata yapıyor. Ve sezonu kaldırıp türkiye de hala gösterimde diyip aptal yerine koyuyorlar. Ne zaman düzelteceklerini de bilmiyorlar maalesef. Biz netflix e para yağdırmays devam edelim!!
Aynısını bana da yaptılar gün içerisinde düzelteceğiz dediler aga doğum günümde çıktı dizi eve gelemedim sabaha kadar izlerim dedim diziyi kaldırmışlar üzücü...
Sırf bu dizi için üyelik yaptırdım. Ortada dizi yok. Ne zaman açacaklar da belli değil.

Netflix de alt yazıda hata yapıyor. Ve sezonu kaldırıp türkiye de hala gösterimde diyip aptal yerine koyuyorlar. Ne zaman düzelteceklerini de bilmiyorlar maalesef. Biz netflix e para yağdırmays devam edelim!!

Sırf bu dizi için üyelik yaptırdım. Ortada dizi yok. Ne zaman açacaklar da belli değil.
Tahminimce blutv de de yok beklemekten başka çare yok. İnternetteki tüm siteler telifli :(

İzleyecek başka yer olmadığından, BluTV'den kaldırıldığı için küfür etmiştim. Şimdi Allah'ın belası BluTV'den Netflix'e geçti diye çok sevindim. Fakat girdim baktım 10. sezon yok :D En kısa zamanda geri gelir umarım.

Geri
Yukarı