Sürprizbozan The Walking Dead: 400 Days oyunundaki karakterlere ne oldu?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

554130

Decipat
1689701027736.png

The Walking Dead: Season 2 oyununu oynadım fakat oyunda yalnızca Bonnie adlı karakteri gördüm. Diğer 5 karaktere ne oluyor -bir de çocuk karakter var onu koymamışlar seçim ekranına-.

Eki Görüntüle 1867326

The Walking Dead: Season 2 oyununu oynadım fakat oyunda yalnızca Bonnie adlı karakteri gördüm. Diğer 5 karaktere ne oluyor -bir de çocuk karakter var onu koymamışlar seçim ekranına-.
1. oyunda sadece Bonnie'nin Tavia ile gitmesini sağlamışsın. Çinli gibi gözüken ve sarı saçı ve sakalı olan da 2. oyunda gözüküyordu eğer 1. oyunda onların da Tavia ile gitmesini sağlasaydın. Öte yandan bu karakterler aşırı boş karakterler. 2. oyunda Bonnie hariç hiçbirinin rolü yok. Zaten 2. oyun aceleye geldiği için 400 Days'i geçtim 2. oyunun karakterlerine bile ne olduğunu öğrenmiyoruz.

The Walking Dead: Season Two oyununda gözüküyorlar.
Oynadım ama Bonnie hariç hiçbirine rastlamadım desem yeridir.

1. oyunda sadece Bonnie'nin Tavia ile gitmesini sağlamışsın. Çinli gibi gözüken ve sarı saçı ve sakalı olan da 2. oyunda gözüküyordu eğer 1. oyunda onların da Tavia ile gitmesini sağlasaydın. Öte yandan bu karakterler aşırı boş karakterler. 2. oyunda Bonnie hariç hiçbirinin rolü yok. Zaten 2. oyun aceleye geldiği için 400 Days'i geçtim 2. oyunun karakterlerine bile ne olduğunu öğrenmiyoruz.
Anladım, teşekkür ederim. Yani bunlar Tavia ile gelse de gelmese de hiçbir şey değişmeyecekti değil mi?

Zaten 400 Days DLC paketindeki karakterlerin çizimleri ile 2. sezondaki karakter çizimleri neredeyse aynı bence. Vince Matthew'in, Russell Omid'in çizim olarak neredeyse aynısı. Çok uğraşılmış bir DLC gibi gelmedi bana.

@554130
Bonnie gibi bu kişilerde Carver'ın adamları.
Kampta gözüküyorlar.
Şimdi hatırladım, bir telsiz sahnesinde Tavia sigara içerken Vince gelip ona içmemesi gerektiğini söylüyordu. Siz söyleyince hatırladım şimdi. Çok ufak ufak ara sahnelerde gözükmüşlerdir ben farketmemişimdir muhtemelen.
Bonnie hariç bir şey değişmeyecekti. Bonnie'de zaten hikâye gereği zorunlu olarak Tavia ile gidiyor.
Anladım hocam, teşekkür ederim.

Bu arada bu DLC'i 2. sezonu bitirdikten sonra oynadım spoiler olmaması açısından. O yüzden 2. sezonda gözüktükleri zaman çok ciddiye almamışımdır diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı