The Walking Dead seçimlerin sonuçlarını nasıl görürüz?

YouTube'a ne yazarsam çıkar? Bahsettiğim kısım şu.
mesela ilk başlarda traktörün altında kalan adamı veya çocuğu kurtarabiliyorduk izlediğim herkes çocuğu kurtarmış ama adamı kurtarsak ne olurdu mesela aklımda takılı kaldı bu ve örneğin yine başlarda oteldeyken 2 adam geldi şu insan eti yenilen mandıraya gitmeyi teklif etti lee gitmeyelim dese gitmeyecekler miydi? Bu gibi şeylerde diğer seçimlerin sonuçlarını görmek istiyorum.

Bu:

Elinde sonunda gideceklerdi çünkü hikaye öyle gelişiyor. Sen Duck'ı seçtiğin zaman ileri bölümler içinde ölüyor. Aynı şekil o adamı kurtarırsan gene ölüyor.

Ben Duck'ı kurtardığım için maalesef Shawn'a tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ama çok yüksek ihtimal ile bizim o çiftlikteki abiyi bir daha görmediğimiz gibi Shawn'ı da bir daha göremiyoruz. Yani yaşasa bile göremiyoruz çok yüksek ihtimal. Duck'ı kurtarmak en iyisi, en azından hikaye boyunca bizimle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

YouTube'a The Walking Dead Save ya da vs gibi cümleler yazınca karşılaştırmalar çıkıyor.

Geri
Yukarı