The Walking Dead seçimlerin sonuçlarını nasıl görürüz?

erdenet

Hectopat
Merhaba, örneğin mandıraya gittiğimiz seçimde mandıraya gitmeyi değil de otelde kalmayı seçseydik ne olurdu hep merak etmişimdir. Bunun gibi uç seçimlerin sonuçlarını görebileceğimiz bir yer var mı acaba?

YouTube'a yazabilirsin. Telltale Games'in The Walking Dead sezonundan mı bahsediyorsunuz? Oyunun tüm serilerini oynadım, bitirdim ama mandıra diye bir şey hatırlamıyorum.

YouTube'a yazabilirsin. Telltale Games'in The Walking Dead sezonundan mı bahsediyorsunuz? Oyunun tüm serilerini oynadım, bitirdim ama mandıra diye bir şey hatırlamıyorum.
Yamyam bölümü.

Bu arada öyle detaylı değil, illa gidiyorsunuz oraya. YouTube den farklı sonuçları izleyebilirsiniz.

Yamyam bölümü.

Bu arada öyle detaylı değil, illa gidiyorsunuz oraya. YouTube'dan farklı sonuçları izleyebilirsiniz.
Hatırladım.

Çiftlik değil miydi orası? Her türlü kesiyorlardı bizim Mark'ı sanırım. Çünkü oyunun hikayesi oradan gelişiyor ve ilerliyor zaten.

Hatırladım, çiftlik değil miydi orası? Her türlü kesiyorlardı bizim Mark'ı sanırım. Çünkü oyunun hikayesi oradan gelişiyor ve ilerliyor zaten.
Aynen öyle. Bu arada mesajları spoiler içine alalım da.

Ah be Clem üzümlü kek.

Aynen öyle. Bu arada mesajları spoiler içine alalım da.

Ah be Clem üzümlü kek.

Aslında oyunun bazı serileri hiç finali bile etkilemiyor. Seçimlerin finalleri etkilemesi lazımdı. YouTube'a yazınca tüm seçimler çıkıyor.

Aslında oyunun bazı serileri hiç finali bile etkilemiyor. Seçimlerin finalleri etkilemesi lazımdı. YouTube'a yazınca tüm seçimler çıkıyor.
3. Sezon en berbatıydı. Genel olarak seçimler insan ilişkileri üzerine ve bu yönde gidişata etkisi var.

3. sezon en berbatıydı. Genel olarak seçimler insan ilişkileri üzerine ve bu yön gidişata etkisi var.

Evet, madem seçim yapıyoruz finaller değişsin. Neyse, dediğim gibi: YouTube'a bölümün adını ve seçimini İngilizce yazıldığı zaman çıkıyor hepsi.

Sen o kolu kestiriyorsan, Lee'nin yaşaması lazım. Sezon 3 farklı bir deneyim oldu benim için. Fena değildi.

Son düzenleme:
Evet, madem seçim yapıyoruz finaller değişsin. Neyse, dediğim gibi: YouTube'a bölümün adını ve seçimini İngilizce yazıldığı zaman çıkıyor hepsi.

sen o kolu kestiriyorsan, Lee'nin yaşaması lazım. Sezon 3 farklı bir deneyim oldu benim için. Fena değildi.

YouTube'a ne yazarsam çıkar? Bahsettiğim kısım şu.
mesela ilk başlarda traktörün altında kalan adamı veya çocuğu kurtarabiliyorduk izlediğim herkes çocuğu kurtarmış ama adamı kurtarsak ne olurdu mesela aklımda takılı kaldı bu ve örneğin yine başlarda oteldeyken 2 adam geldi şu insan eti yenilen mandıraya gitmeyi teklif etti lee gitmeyelim dese gitmeyecekler miydi? Bu gibi şeylerde diğer seçimlerin sonuçlarını görmek istiyorum.

YouTube'a ne yazarsam çıkar? Bahsettiğim kısım şu.
mesela ilk başlarda traktörün altında kalan adamı veya çocuğu kurtarabiliyorduk izlediğim herkes çocuğu kurtarmış ama adamı kurtarsak ne olurdu mesela aklımda takılı kaldı bu ve örneğin yine başlarda oteldeyken 2 adam geldi şu insan eti yenilen mandıraya gitmeyi teklif etti lee gitmeyelim dese gitmeyecekler miydi? Bu gibi şeylerde diğer seçimlerin sonuçlarını görmek istiyorum.
Şöyle;

Gidiyorlar gene. İlk söylediğiniz için şunu söyleyeyim, adamı kurtarırsanız Kenny surat yapıyor oyun boyunca ve adam fazla yaşamıyor, kurtarsan bile ısırılmış oluyor çünkü.

Geri
Yukarı