Çözüldü The Walking Dead: A New Frontier, TWD: Season 2'nin devamı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
Oyun beni çok etkiledi, acaba Season 2'nin devamı The Walking Dead: A New Frontier mı? Oyundaki karakterler, season 2'deki gibi değildi, sanırım devamı değil. :(

Çözüm
Evet, serinin devamı. Hatta birkaç flashback bölümleri mevcut. Ancak yıllar sonra geçtiği için ileri zaman ağırlıklı.
Evet, serinin devamı. Hatta birkaç flashback bölümleri mevcut. Ancak yıllar sonra geçtiği için ileri zaman ağırlıklı.

Karakterler aynı değil ama acaba Clementine büyümüş mü? Oyunun fotoğrafında ona benzemiyordu.
Evet devamı. Onu oynamadan final sezonuna geçmeyin. Benim en sevdiğim The Walking Dead oyunudur kendisi.

Season 1'i bir yayıncıdan izleyerek 3. bölümüne kadar bitirmiştim, şimdi season 2'yi tamamen oynadım bitirdim.

Karakterler aynı değil ama acaba clementine büyümüş mü? Oyunun fotoğrafında ona benzemiyordu.
Evet Clementine çok büyüdü, çünkü aradan birkaç yıl geçiyor. 2. sezon 10-11 yaşında, A New Frontier'de 13 yaşında.

Ekleme: Birkaç karakterleri görüyoruz ancak bu sezon başka bir karakterle oynuyoruz. Ancak ne yapıp ne edin, mutlaka bu sezonu oynayıp final bölümünü oynayın. @408157

bu sezonda alvin jr. İla bir önceki sezonun finalinde hangi seçeneği ile bitirdiyseniz o kişiyle flashback bölümleri mevcut.

Evet, 5 bölüm.

Oyunu maalesef korsan oynadığım için, sildiğim zaman Save'lerde gitti. Bu yüzden, umarım Kenny ile başlatır. Teşekkürler.

Geri
Yukarı