The Walking Dead başlanır mı?

554130

Decipat
Hayatımda ilk defa The Walking Dead izlemeye başlayacağım, sizlerden fikir almak istedim. Zombi türündeki oyun, film, dizi farketmez her şeyi seviyorum. Sizce TWD sarar mı, izlerken eğlenir miyim? TWD'i daha önceden bitirmiş bir arkadaşıma danıştım, 5. sezondan sonra çok sıkılırsın dedi. Sizce öyle bir şey olur mu?

Hayatımda ilk defa The Walking Dead izlemeye başlayacağım, sizlerden fikir almak istedim. Zombi türündeki oyun, film, dizi farketmez her şeyi seviyorum. Sizce TWD sarar mı, izlerken eğlenir miyim? TWD'i daha önceden bitirmiş bir arkadaşıma danıştım, 5. sezondan sonra çok sıkılırsın dedi. Sizce öyle bir şey olur mu?
bende başlamak istiyordum biri yazarsa iyi olur

Çıktığı günlerden izlemeye başlamıştım, bence ölmeden önce izlemesi gerekiyor. Breaking Bad'de aynı. Altyazılı izlemeni tavsiye ederim. Ayrıca bazı kısımlar çok sıkıcı olabiliyor, normal bir şey.

Kesinlikle izlemelisin 5.sezona kadar akıp gider 5den 9a kadar hafiften sıkılırsın 9dan 11e kadar çok sıkılırın ama 11. Sezonu finali kesinlikle görmeye değer,sıkılsanda bırakma izle bişey kaybetmezsin ,hem Haziran'da spin off dizileri çıkıcak şimdi başlasan hazirana kadar rahat biter

Başlanır, kesinlikle başlanır. Arkadaşın dediği gibi ilk 5 sezon mükemmel, kaşla göz arasında bitirirsin. Gerisi de mükemmel ama biraz daha ağır ilerliyor.

Hayatımda ilk defa The Walking Dead izlemeye başlayacağım, sizlerden fikir almak istedim. Zombi türündeki oyun, film, dizi fark etmez her şeyi seviyorum. Sizce TWD sarar mı, izlerken eğlenir miyim? TWD'i daha önceden bitirmiş bir arkadaşıma danıştım, 5. sezondan sonra çok sıkılırsın dedi. Sizce öyle bir şey olur mu?

Kesinlikle başlanır aşırı derecede sardığını söylemeliyim ama sana tavsiyem oturup 1 sezonu 1-2 gün içinde izlememen ben zamanında bağımlısı olup günde 1 sezon bile bitirdiğmi hatırlıyorum kötü bir şey değil ama zamanla sıkabilir ara vermene sebep olur.

4-5 sezonu bitirip bırakmıştım seriyi.

Zombilerden ziyade insanlarla zırt pırt mücadele edip sürekli sığınak değiştirmeleri beni bayağı sıkmıştı, sonra da izlemeye zahmet etmedim aynı şeyler tekrar ettiği için.

Yeni konular

Geri
Yukarı