The Walking Dead: Destinies oynanış görüntüleri tepki çekti!

timssy

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Mobil oyunlar bile bundan daha iyi gözüküyor diye düşünüyorum :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok komik gözüküyor:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çizgi romanı dahil okudum serinin büyük hayranıyım çıktığın da satın da alacaktım fakat dün oynanış videolarını izledikten sonra 50TL bile vermem. Oyun kötü değil çok kötü.

Çizgi romanı dahil okudum serinin büyük hayranıyım çıktığın da satın da alacaktım fakat dün oynanış videolarını izledikten sonra 50TL bile vermem. Oyun kötü değil çok kötü.

50 TL mi? D 1 Aralıkta çıkacak dolar bazlı çıkacağı için minimum 20-30$ olacaktır. 5$ bile verilmez şu oyuna. TWD Telltale series bundan bin kat daha iyi.

50 TL mi? D 1 Aralıkta çıkacak dolar bazlı çıkacağı için minimum 20-30$ olacaktır. 5$ bile verilmez şu oyuna. TWD Telltale series bundan bin kat daha iyi.

Dolar üzerinden çıkacağını biliyorum, ben Türk lirası ile 50TL bile vermem demek istedim. Harry Potter sevdiğim için Hogwarts aldım oda hikaye tarafından kötü fakat oynanış ve evrenin yansıtılması açısından daha iyi bir Harry Potter oyunu yok. Bu her anlam da kötü.

Geri
Yukarı