The Walking Dead Final Sezon Türkçe yama kurulmuyor (Steam)

Feanors

Femtopat
Katılım
14 Mayıs 2021
Mesajlar
1
Arkadaşlar, daha önce benzer konular açılmış fakat onların bana bir faydası dokunmadığı için bunu açıyorum.

Bugün Steam'den The Walking Dead final sezonu aldım ve yükledim. İş Türkçe yama kısmına gelince sorunlar başladı. Yüklediğim hiçbir yama işe yaramadı. Bakın bir kısmı İngilizce bir kısmı Türkçe demiyorum. Menü bile değişmedi. Language kısmında Türkçe çıkmıyor tahmin edebileceğiniz gibi. Belki oyunda düzelir dedim ilk bölümü açtım ama orası da İngilizce. Ne yaptıysam olmadı. İlk bölümün yamasını seçtim, nereye çıkartacağız diye sorunca sadece "The Walking Dead Final Season" dedim, onun altında temp ve net diye iki seçenek daha var ama onlara atmadım. İleri dedikten sonra halloldu, tamam oyununuz Türkçe falan dedi, yamayı kapatıp oyunu açtım ama oyunun o giriş ekranı dahi Türkçe olmadı. Ne yaptıysam olmadı. Bir yerde hata yapıyorum muhtemelen ama bulamıyorum.

Oyunun klasöründe Türkçe yama görünüyor, yamayı kurunca archives diye bir klasör ve yamayı kaldır diye bir uygulama ekleniyor. Ama oyun Türkçe olmuyor. Final sezonunu oynamam lazım.
Not: Diğer sezonları Steam'den almamıştım, oyunu hatasız oynadım yamayı da kurdum. Bunda sorun Steam kaynaklı mı acaba diye düşünmeden edemiyorum.
 
Yukarı